Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Abidinpaşa Beko Servisi

Beyaz eşyalarda ve küçük ev aletlerinde Beko bilinen ve çokça tercih edilen bir markadır. Beko ürünleri konusunda hizmet veren firmamız Abidinpaşa Beko servisi arızalanan Beko marka ürünlerin bakım ve onarımında destek sağlamaktadır. Bu sektörde uzun yıllardır yer alan firmamız alanında en iyi çalışmaları yapan bilgi ve tecrübeye sahiptir. İş disiplini ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışmalar yapan firmamız ve tüm çalışanlarımız işinde başarılı çalışmalar yapmaktadır. Çalışmalar sırasında evlerinize gelen teknik servis personellerimiz en az rahatsız vermek için azamı gayret ve çabayla çalışmalarını sürdürmektedirler. Eşyaların yerinde bakımını yapan teknik personellerimiz hasar tespitini yaptıktan sonra gerekli işlemleri kısa zamanda yaparak eşyanın yeniden kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Eşyalar Sağlam ve Sağlıklı

Çok fazla paralar verilerek alınan evlerde çok amaçlı kullanımları olan ev işlerine harcanan emek ve zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan eşyalar en sağlam haliyle teslim edilmektedir. Kıymetli eşyaların servisi için güvenilir servis hizmeti almak istemek herkesin hakkı ve en doğal talebidir. Bu yönde gerekli güveni temin eden firmamız tamir sonrasında yaşanan sıkıntılarla ilgili ücretsiz hizmet sağlamaktadır. Buna hiç gerek kalmayacaktır fakat eşya sahibine güvence olması konusunda bu yol izlenebilmektedir. Abidinpaşa Beko servisi olarak her türlü Beko marka eşyanın tamir edilmesini sağlıyor yeniden kullanıma kazandırıyoruz. Kullanım hatası ya da başka bir nedenden ötürü bozulan eşyaların tamirinde özenle çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Eşyaların alınması ve kullanılması kadar arızalandığında tamir ettirilmesi de önemlidir. Bu konuda uzman ekibimiz eskisinden çok daha iyi şekilde çalışan eşyalarını sağlıkla kullanmanıza olanak sağlıyor. Abidinpaşa Beko servisi alanında uzman kadrosu ile her zaman her tür eşyanın en kısa zamanda yapılması yönünde destek olmaktadır. Küçük ev aletleri çamaşır ve bulaşık makineleri ocak fırın kombi gibi evlerin vazgeçilmez kullanım araçları olan eşyaların en sağlıklı kullanımlarının devam ettirilmesini sağlıyoruz. İhtiyaç halinde firmamızla irtibata geçip arıza kaydı bırakıldıktan sonra en kısa zamanda eşyaların servis hizmetini sağlıyoruz. Yapılan eşyaların kontrollerini de yaptıktan sonra tekrar kullanıma sunuyoruz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara