Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Akdere Siemens Servisi

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımızı kolaylaştıran birçok farklı elektronik cihaz piyasaya sürüldü. Bu elektronik aletlerin içinde hayatımıza ilk girenler beyaz eşyalardır. Özellikle ev hanımlarının işini ciddi ölçüde kolaylaştıran bu eşyalar birçok işin çok daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Dolayısıyla bu eşyaların bozulması hepimizin hayat kalitesini düşürmektedir. Akdere Siemens Servisi olarak bu noktada devreye giriyor ve arızalanan beyaz eşyalarınızı itinayla onarıyoruz.

Beyaz eşyaların bozulması gayet normal bir olaydır. Kullanım hatasından dolayı veya teknik sebeplerden kaynaklı olarak beyaz eşyalar zaman zaman arıza yapabilir. Bu arızalar çözüme kavuşturulmazsa ileride daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden arızalanan bir eşyanın arıza sebebinin bulunması ve onarımının yapılması gerekir.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Elektronik aletler oldukça hassas bir alt yapıya sahiptirler. Bizim için birçok işi daha kolay hale getiren bu cihazlar ince kablolardan ve hassas düzeneklerden ibarettir. Dolayısı ile bu düzenekler ufak bir müdahaleden bile etkilenebiliyor, kablolardan birinin yerinden oynaması bile beyaz eşyalarda arızaya sebebiyet verebiliyor. Cihazınızın her gün kullandığınız kapak ve düğme gibi bölümlerine aldığı müdahaleler bile arızalara neden olabilir.

Bu eşyaların arızalarının hemen giderilmesi, siz müşterilerimiz için önemli bir noktadır. Bizler de bu noktada sizleri memnun etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Akdere Siemens Servisi olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor ve ürünleri sizlere en kısa süre içinde teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Akdere Siemens Servisi olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Öncelikle bize gelen arızalı cihazları inceleyerek arızanın nerede olduğunu tespit ediyor ardından bu kısmın onarımına geçiyoruz. Eğer arızalı olan kısmın onarımını yapamıyorsak yedek parça temin ediyoruz ve parça değişimi yapıyoruz. Hizmetlerimizi en kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerimize ürünlerini teslim ediyoruz. Ürünlerinizin kullanım süresini dikkate almıyoruz ve her ürünün onarımını yapıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler garantilidir. Ürününüzü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem yaşarsanız ürünü tekrar alıp ücretsiz bir şekilde onarımını yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için sizlere iyi hizmet vermek bizim için çok önemlidir.