Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Akyurt Beko Servisi

Beyaz eşyalar günlük hayatın olmazsa olmaz eşyalarıdır. Sık kullanılan bu eşyalar zaman zaman arıza verebilmektedir. Arıza verdiği zaman beyaz eşyalarla ilgili insanlar mağdur olabilmektedirler. Beyaz eşyaların arıza verme durumlarında muhakkak konu ile ilgilenen profesyonel tamirat firmalarından yardım almanız gerekmektedir.

Akyurt Beko servisi olarak aramış olduğunuz hizmeti sizlere sunmaktayız. Beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda arıza bildirimi yapmanız sizlere dönüş yapmamız için yeterli ilk adımdır. Firma yetkililerimiz arıza bildirim uzmanlarıyla sizlerle iletişime geçerek beyaz eşya sorunlarını yerinde tespit edip giderme konusunda başarılı, kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Beyaz Eşya Arıza Sinyalleri

Beyaz eşyaların arıza verme sebepleri kullanıcı hatalı olabilmektedir. Bulaşık makinesine gereken şekilde bulaşık dizilmemesi, atıkların tam olarak temizlenmemesi arıza vermesinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Çamaşır makinasının arıza vermesinin sebebi ise gerekli olan kapasitenin üzerinde çamaşır yüklenmesinden kaynaklanmaktadır. Buzdolabında buzdolabının kapağı uzun süre açık kalması arıza vermesin en önemli nedenlerinden bir tanesidir.

Beyaz eşyaların arıza vermelerinin en temel sebeplerinden bir tanesi sık sık gidip gelen elektrik problemleridir. Çamaşır makinesi bulaşık makinesinde su kesintileri de arıza verme sebepleri arasında sayılabilmektedir. Çamaşırlarınızın tam olarak yıkanmaması, makinanızın koku yapması, kazanının dönmemesi, deterjan almaması gibi sorunlar çamaşır makinasının en sık görülen sorunları arasındadır. Bulaşık makinasında pervanelerin dönmemesi, deterjan alımının sorunu, bulaşığın temiz yıkanmaması en fazla arıza bildirimi yapılan konular arasındadır.

Buzdolabında soğutmama ve sebze ve meyveleri tam olarak koruyamama gibi sorunlar da yine karşımıza çıkan beyaz eşya sorunları arasındadır. Akyurt Beko servisi olarak eşyalarınızın bakımı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Akyurt Beko servisi olarak firmamız 7 gün 24 saat hizmet veren başarılı bir firmadır. Ekip arkadaşlarımız beyaz eşyaların tüm özelliklerinden anlayan profesyonel kimselerden oluşmaktadır. Beyaz eşyalarınızın arızasını yerinde tespit ederek hızlı bir şekilde çözüm üreterek sonuca ulaştırmaktayız. Ayrıca yedek parça temini gibi bir ihtiyacınız var ise firmamız bu konuda sizlere destek olmaktadır. Getirmiş olduğumuz orijinal yedek parçalar ile ilgili arıza tekrar edecek olursa ücretsiz hizmet verme garantisi vermekteyiz. Online iletişim numaralarımızdan bizler ile iletişime geçerek beyaz eşyaların onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Related Tags