Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Altındağ Arçelik Servisi

Teknoloji her geçen gün kendini geliştirmektedir. İnsanlar da bu gelişmeye ayak uydurabilmek için yaşadıkları mekânlara son model elektronik eşyalar alırlar. Ancak bu elektronik eşyaların belirli bir ömrü vardır. Belli bir zamana gelindiğinde bu elektronik ürünler arıza vermeye başlar. Eskiden olsa elektronik ürünler evde kendi imkânlar ile yapılırdı ancak günümüzdeki elektronik eşyalar hassas oldukları için uzman kişiler tarafından yardım alınır. Altındağ Arçelik Servisi olarak uzman kadromuz ile birlikte elektronik eşyalarınızı en iyi şekilde tamir ediyoruz. Evde tamiri gerçekleşecek eşyalarınızı evde tamir ederek kullanmanızı sağlıyor eğer elektronik eşyanız evde tamir edilemiyorsa servisimize götürerek tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Amacımız sizler en iyi şekilde elektronik eşya servisi sağlamak.

Hızlı Bir Şekilde Tamir İşlemi

Firmamız diğer firmalar gibi elektronik eşyayı alıp günlerce ofiste beklemiyoruz. Tamir için getirdiğimiz elektronik eşyalarınızın neresinde sorun olduğunu tespit ederek anında onarım işlemine geçiyoruz. Günümüzde çoğu işlerimizi elektronik eşyalar ile gerçekleştirdiğimizi düşünürsek arıza durumu istenmeyen bir durumdur. Altındağ Arçelik Servisi olarak biz de bu istenmeyen durum süresini en aza indiriyoruz. Her an size hizmet vermek için hazır bulunmaktayız. Firmamızda bulunan elemanlarımız bu alanda eğitimini almış uzman kişilerdir. Bu uzman kişiler elektronik eşyanızın arıza tespitini yaparak anında müdahale etmektedir. Büyük bir titizlik ile onarım işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz daha sonra arıza yaşanmaması için büyük özen göstermektedir.

Kaliteli Onarım ve Parça Değişimi

Günümüzdeki elektronik eşyalar çok fazla parça içermektedir. Bu parçalar kendi aralarında sistemsel özellik gösterir. Bu parçalardan biri arızalandığı takdirde elektronik ürün bazı işlevlerini yerine getirmez. Bu nedenle bu parçanın ya onarım işlemi gerçekleştirilir ya da değişimi yapılır. Ancak bazı parçalar onarılamaz bu nedenle parça değişimi zorunlu hale gelir. Altındağ Arçelik Servisi olarak biz zorunlu olmadıkça parça değişimi yapmıyoruz. Bu sayede daha az maliyet sunuyoruz. Firmamız parça olarak da en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Altındağ bölgesinde elektronik eşyalarınızın tamiri, bakımı ve onarımını en iyi şekilde yapıyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmak. Biz her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz.

Tıkla Acil Ara