Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Altındağ Bosch Servisi

Gelişen teknoloji ile birlikte tüm dünya üzerinde beyaz eşyalar oldukça gelişmiş haldedir Bosch markası, hem dünyada hem de Türkiye içerisinde büyük kitlelere hitap etmektedir. Bununla birlikte tüm üretmiş olduğu beyaz eşyaların servisleri de bir o kadar gelişmiştir. Bosch markasına ait olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, davlumbaz, set üstü ocak, klima ve kombi gibi ürünler hemen hemen her evde eksiksiz olarak kullanılmakta olan makinelerden bazıları olarak karsımıza çıkar. Ayni zamanda Bosch markasının vermiş olduğu garanti süresi ve yedek parça ömrü ile firmanın tüm Türkiye içerisinde adını duyurmasına katkı sağlamıştır.

Hizmet Sağlayıcı

Her beyaz eşyanın kendine ait bir kullanım ömrü vardır, Aynı zamanda kullanıcı hatası ya da motor arızası gibi nedenlerden dolayı da daha kısa süre içerisinde bozulmalar yaşanabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek ve aynı zamanda gerekli olan tüm bakımları yapabilmek adına Altındağ Bosch servisi her türlü saatte kesintisiz olarak hizmet vermek için yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda Altındağ Bosch servisi firmamız haftanın 6 günü randevulu şekilde çalışmaktadır.

Öncesinden randevu alarak hizmetin sunulacağı saati ve günü firma ile birlikte belirleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise uzman kadromuz içerisinde yer alan arkadaşlarımız arızalı olan makinenin tespitini yapıp gerekli olan işlemlerin net olarak tamamlanabilmesi için elinden gelen her türlü çabayı göstermektedir. Ev ortamında yapılamayacak ya da değiştirilmesi gereken parçaların olması durumunda, Altındağ Bosch servisi firmamız nakliye hizmeti vererek beyaz eşyanın fabrikaya taşınması ve değiştirilmesi ile ilgili de hizmet sağlamaktadır.

Beyaz Eşya Deyip Geçmeyin

Altındağ bölgesi ve cevre ilçelerinde hizmet veren Altındağ bosch servisi, ayni zamanda tüm Ankara için de randevu almaktadır. Her türlü bilgi ve desteği alabilmek için firmanın internet adresi üzerinden randevu bölümünü izleyebilir, aynı zamanda belirtilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Firmamızdan her zaman her durumda hizmet alabilir ve ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Standartları yüksek olan hizmetlerimizden dilediğiniz anda yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara