Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Ayrancı Bosch Servisi 

Ayrancı bölgesinde ikamet eden tüm müşterilerimiz Ayrancı Bosch servisi hizmetlerimizden faydalanarak beyaz eşya ve elektrikli eşyalarını tamir ve bakımlarını yaptırabilirler. Evlerimizde bulunan tüm elektronik eşyalar bizim vazgeçilmez ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Günlük hayatta sık sık kullanılan bu eşyalar zaman zaman bozulup arızalanabiliyor.

Onları ne kadar iyi bir şekilde kullanıp bakım yapsanız dahi bir makine parçalarından oluştuğu için birinin arızalanması son derece doğaldır. Bu yüzden üreticilerin uzun yıllar boyu kullanabilme garantisi veren eşyaları tercih etmek en iyisi olacaktır.

Beyaz Eşyaların Arızalanma Sebepleri 

Tüm elektrikli eşyalar arasında sayılan beyaz eşyalar uzun yıllar kullanmanın ardından motorlarında veya parçalarında bozulmalar oluşabiliyor. Örneğin bir buzdolabının soğutma motorunun bozulması veya eskimesi halinde parça değişimi gerektirebiliyor. Aksi halde soğutma işlemini yapamayarak içinde bulunan tüm yiyeceklerin bozulmasına neden olabilir.

Beyaz eşyalar büyük olsun olmasın elektriğe takılı olarak durduğu için belli voltaj sınırını aşması halinde arızalanma durumu ortaya çıkabiliyor. Bunun dışında taşınma sırasında düşürülme de içinde olan parçaların kopmasına kırılmasına neden olduğu için arızalanma sebepleri olarak sıralanabilir. Tamiri dikkat gerektiren eşya oldukları için işinde iyi güvenilir bir servis tercih etmeniz gerekir. Ayrancı Bosch servisi olarak tüm bakım ve tamir işlemlerini en kaliteli şekilde yapmaktayız. 

Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz 

Beyaz eşya servisleri arasında en kaliteli ekipmanlarımızla müşterilerimizin tüm sorunlarını gidermeye yönelik hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Bozulan kırılan eşyaların yerine kaliteli uzun ömür garantili yedek parçaların değişimini yapabiliyoruz. Tamir ve bakım işlerinde yedek parçaların ve ekipmanların kaliteli olması gerektiği kadar çalışan ekibinde alanında uzman olması gerekir.

Bu yüzden bünyemizde çalışan ekiplerimiz alanında uzmanlık yapmış en iyi işçilik çıkaran kişilerden oluşmaktadır. Firmalar arasında Ayrancı Bosch servisi hizmeti veren firmamız müşterilerimizi memnun edecek her türlü deneyime ve fiyat tarifesine sahiptir. Uygun fiyatlarla elektronik eşyaların tamirini yaptırmak artık insanlar için en önemli unsur haline gelmiştir.

Sizlerde firmamızı tercih ederek tüm işlemleriniz için 7/24 firmamıza ulaşabilir tamir ve bakım için destek talebi oluşturabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara