Siemens Teknik Servis
24 Nisan 2020

Bağlum Siemens Servisi

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sektörde etkili bir hizmet sürdüren Bağlum Siemens servisi, her geçen gün büyüttüğü hizmet ağı ile profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Her geçen gün ağını büyüten ve yeni tecrübelere şahit olan firmamız aracılığı ile her türlü Siemens marka eşyanız için tamir hizmeti satın alabilirsiniz. Ankara’da Bağlum genelinde dört dörtlük bir hizmet sunan firmamız son derece donanımlı personele sahiptir ve eşyalarınızda bulunan arıza her ne ise son derece kısa bir süre içerisinde tespit eder ve onarımını sağlar. Oluşan her türlü arızanız için firmamıza başvuruda bulunarak arızanızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Siemens Buzdolaplarında Profesyonel Bakım Hizmeti

En sık kullanılan beyaz eşyalar kategorisinde kuşkusuz buzdolapları yer alır. Kesintisiz kullanım nedeni ile buzdolaplarında yaşanan en temel problem motor arızaları ve tüpün boşalması, çalışırken ses gelmesi vb. olarak rapor edilir. Bunun dışında her türlü ısıtma ve soğutma problemleri, kapak aşınmaları, aydınlatma ve panel sorunları gibi birçok farklı detayda kusursuz bir şekilde personellerimiz aracılığı ile giderilmektedir. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede adresinize gelen teknik personelimiz kullandığı son teknoloji arıza tespit cihazları ile arızanızı saniyeler içerisinde tespit eder ve gerekli bakım çalışmasını yerine getirir. Gerektiği yerde parça değişimi hizmetini de sunan personellerimiz sayesinde dolabınız saatler içerisinde tekrar çalışır vaziyete getirilir ve sizlere teslim edilir.

Siemens Bulaşık ve Çamaşır Makinelerinde Hızlı Onarım

Evlerde kullanımı oldukça sık olan bulaşık ve çamaşır makineleri de sık arıza veren beyaz eşyalar arasında yer alır. Siemens buzdolabı ve çamaşır makinelerinde yaşanan en teknik problem genelde su alma ve boşaltma iken bunun dışında çamaşır makinelerinde kireçlenme bulaşık makinesinde ise gider problemleri ve deterjanı almama şeklinde tanımlanabilir. Son derece basit olan problemler Bağlum Siemens servisi hizmetlerimiz kapsamında profesyonel koşullarda giderilir.

Kullandığınız Siemens marka eşyalarınızda güvenilir bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın bozulmasını beklemeden belirli periyotlar ile bakım hizmeti alarak eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Günün her saati Bağlum Siemens servisi firmamız ile iletişime geçebilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.