Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Çayyolu Bosch Servisi

Çayyolu Bosch Servisi olarak Bosch markalı her türlü elektronik cihazlarınızı bakım onarım, montaj ve yedek parça değişimi gibi hizmetleri profesyonel ekip kadromuz ile sunmaktayız. Servisiniz yaptığımız çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima ve kombi gibi bütün elektronik cihazların yedek parça değimlerinde orijinal yedek parça kullanmakta olup, üzerine bir yıl ücretsiz işçilik veriyoruz.

Uzun yıların kazandırmış olduğunu sektör tecrübesi ve deneyimi sayesinde beyaz eşyalarınız. Küçük ev aletlerinizi, kombininiz, klimanız ve ankastreniz için kusursuz ve %100 garantili bakım onarım ve ücretsiz montaj hizmeti sunuyoruz.

Çayyolu Bosch Beyaz Eşya Servisi

Çayyolu Bosch Servisi sizlere haftanın her günü 7/ 24 saat boyunda servis hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Çayyolu Bosch beyaz eşya servisi ekiplerimiz tarafında buzdolabı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi günlük hayatımızın olmazsa olmazı olan beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arıza ve problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturacaksınız. Bosch servisi olarak her gün kullanmak zorunda olduğunuz kombi klima, şofben ve beyaz eşya gibi elektronik cihazların bakım ve onarım işlemlerini alanında profesyonel teknik elemanlar ile en kısa sürece kalıcı çözümler sunuyoruz.

Beyaz Eşya Servisinde Profesyonel Teknik Elmanın Önemi

Her söz konusu beyaz eşya gibi elektronik ürünlerinin bakım ve onarım işlemleri ilse mutlak işin uzmanlarına bırakmanız gerekmektedir. Servis süresinde iş takibi ve güvenliği açısından uzman kadro çok önemli bir konumda yer almaktadır.

Arızanın neden kaynaklandığı en kısa sürede tespiti ve arıza kodları ve çözüm yollarını en iyi bilen elbette teknik elemanlar olmaktadır. Elektronik cihazlarınızın arızası yerinde tamir edilebilecek sorunlardan çalışıyorsa tamir için her türlü ekipmanlar ve yedek parçaları servis araçlarımızda hazır olduğu için aynı gün içinde cihazını tamir edilip kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca teknik servis elemanlarımızı arızalara sizin onayınızı olmadan asla müdahale etmezler.

Çayyolu Bosch Servisi sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan kurumsal firmamız alanında iyi eğitim almış sertifikalı uzman teknik elemanlar ile faaliyet göstermektedir. Gelişmekte ve değişmekte olan teknolojiyi takip ettiğimizden dolayı yeni teknoloji ile üretilen cihazların arızaları konusunda da her türlü bilgi ve deneyimlere sahibiz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara