Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Demetevler Arçelik Servisi

Türkiye’nin en kaliteli markası olan Arçelik, beyaz eşyada üstün özellik ve teknolojiye sahiptir. O nedenle çok geniş servis ağına bulunmaktadır. Demetevler ve Ankara geneline servis hizmeti sunmakta olan firmamız, arızalı olan cihazlarınızın tamir ve bakımını yapmaktadır. Arızalanan cihazınız hakkında bizi aramanız yeterlidir. Vermiş olan adrese gelen firmamızın uzman personeli, cihazınızın arızasını yerinde tespit ediyor ve tamiri, değişmesi gereken yedek parçaları ve ücreti hakkında size bilgi veriyor. Cihazınızı tamir ettirmek istediğinizde, yerinde ve çok kısa sürede tamirini yapıyoruz. Demetevler Arçelik Servisi olarak kaliteli ve garantili tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Değişmesi gereken parçaları orijinalleri ile garantili olarak değiştiriyoruz.

Servisimize Neden İhtiyaç Duyulur?

Demetevler ve çevre ilçelerine en kaliteli servis hizmeti sunmak için varlığımızı sürdürmekteyiz. Teknik personellerimiz, tüm Arçelik cihazlarının tamiri ve bakımı hakkında Arçelik markasından özel kurs almış personellerden oluşmaktadır. O nedenle işinin ehli kişilerdir. Firmamız Demetevler Arçelik Servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını garantili şekilde yerine getirerek, sizlerin mağduriyetini gidermektedir. Cihazlarınız bozulduğunda, yenisini almak size bir külfet getirecektir. Firmamıza yaptırmış olduğunuz cihazlarınızı, ilk gün ki performansı ile kullanmaya devam edebileceksiniz. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti odaklıdır. Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile çalışarak, sizin güveninizi sağlamaktadır. Bizi aramanız, cihazınızın kısa sürede tamir edilerek eski performansına kavuşması için yeterli olacaktır.

Firmamızın Vermiş Olduğu Servis Hizmetler

Demetevler Arçelik Servisi firmamızın vermiş olduğu garantili ve kaliteli servis hizmetlerinden yararlanmak için ofisimize gelmeniz veya internet sitemizde vermiş olduğumuz iletişim numaramızdan bizi aramanız, arızalı olan Arçelik marka cihazınızı tamir edebilmemiz için yeterli olacaktır. Bizi aradığınızda en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese, teknik personelimizi yönlendiriyoruz. Teknolojinin gelişimine uyarak, personellerimiz sürekli teknik eğitimlerini yenilemektedir. Teknik personellerimiz her türlü Arçelik cihazınızı tamir edebilme bilgi ve becerisine sahip kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bir müşteri memnuniyeti bizi daha fazla müşteriye ulaştıracaktır. Bunun bilinci ile Demetevler ve civarında lider konumda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tıkla Acil Ara