Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Demetevler Bosch Servisi

Beyaz eşya denilince akıla ilk olarak gelen firmalardan biri olan bosch, tüm dünyada yaygın kullanım ağına sahip markalardan biridir. Ayni zamanda Türkiye içerisinde de oldukça revaçta olan markanın tüm ürünlerinin servisleri, büyük bir titizlik ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılan her türlü makinelerin tüm sorumluluğu başvurulan servislere aittir.

Demetevler Bosch servisi de bu şekilde çalışan nadir firmalardan biridir. Firma Ankara’nın ileri gelenleri arasında yer alır. Ayni zamanda hizmet ağının kalitesi bakımından da takdir toplayan firmalardan biridir.

Tüm Beyaz eşyalar İçin

Demetevler Bosch servisi firmamız evde kullanılan her türlü beyaz eşya tamiri ile ilgili bilgilere sahiptir. Eğitimli ve uzman kadrosu ile birlikte kesintisiz olarak hizmet veren Demetevler Bosch servisi aynı zamanda yedek parça temini konusunda da uzmandır. Firmanın vermiş olduğu hizmetler arasında tamirat, parça değişimi, bakım ve komple ürün değişimi işlemleri bulunur. Firma evden servis hizmeti sağlarken ayni zamanda parça değişimleri için de nakliye hizmeti de vermektedir.

Her Türlü Sorun Belirleme

Oluşturulan randevu sonrasında uzman kadromuz beyaz eşyanın her türlü parçalarını özenle kontrol ederek sorunun nerede olduğunu net olarak yanıtlamaktadır. Daha sonrasında ise duruma gore ev içerisinde ya da fabrikaya taşınarak makineler çalışır hale getirilir.

Güvenilir Hizmet Kesintisiz Bakım

Demetevler Bosch servisi her türlü buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü ocak, davlumbaz, klima ve kombi gibi eşyaların tamiri ve tadilatı ile ilgilenir. Aynı zamanda bu beyaz eşyaların bakımları ve yedek parçaları ile ilgili de hizmet sağlamaktadır. Haftanın 6 günü boyunca hizmet alabileceğiniz Demetevler Bosch servisi Eğitimli ve uzman kadrosu ile birlikte beyaz eşyaları evden alıp tekrar eve teslimatını yaparak Ankara bölgesi içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim

Her türlü beyaz eşyanın tamir ve tadilatı ile ilgili firmanın internet adresi üzerinden ya da kayıtlı olan telefon numaralarından arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde çağırınız cevaplayacak her türlü teknik destek ve randevu için gerekli olan bilgileri size aktaracaktır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara