Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Demetevler Siemens Servisi

Gelişen teknoloji ile hayatımızı birçok alanda kolaylaştıran beyaz eşyalar yıllar geçtikçe birçok arıza verebilmektedir. Demetevler Siemens Servisi olarak tüm beyaz eşyalarda arızanın giderilmesi konusunda hizmet vermektedir. Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Demetevler semtinde bulunmaktadır. Kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin her türlü beyaz eşyaların onarımı ve arızalarının giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Firmamızı arayarak her türlü bilgi alabilme imkânı vardır. Firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Gün ve tarih verdiğinizde anında evlerinize ya da beyaz eşya bulunan yerlere gelerek sorununuzu kısa bir sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Beyaz Eşyalarda Arıza Sebepleri

Demetevler Siemens Servisi olarak birçok beyaz eşyanın tamiri konusunda sektörde üst seviyelere gelmiş bir firmadır. Gelişen teknoloji ile beyaz eşyalar günümüzde şuan bilgisayarlı ve programlı bir şekilde satılmaktadır. Genellikle bozulma alanlarına değinmek gerekirse; buzdolabı soğutmaması, voltaj yüksek gelip çalışmaması, çamaşır makinesinin hortumu patlaması, yırtılması, kireçlenmesi, bulaşık makinesinin merdanesinin bozulması su almaması, fırının ısıtmaması, alt kısımların pişirmemesi gibi birçok arıza saymak neden olabilmektedir. Buna bağlı olarak kullanmakta olduğunuz deterjanlar gibi birçok kimyasal olan temizlik malzemelerinde de makinenizi bozabilmektedir. Programlı ve bilgisayarlı olan beyaz eşyalarda ayarlarıyla oynaması durumunda da makineniz arıza verebilmektedir.

Teknik Servis Firmamızda Hızlı ve Güvenli Hizmet 

Son derece güler yüzlü bir şekilde evlerinize gelen ekiplerimiz sorunlarınızı gidermek için canla başla anında çözebilmektedir. Firmamızda çalışan personellerimiz uzun yıllar boyunca bizle çalışan işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Arızanın nereden olduğunu neyden kaynaklandığı gibi birçok beyaz eşyalarınızın düzenli kullanımı için sizlere birçok bilgi aktarımı yapılmaktadır. Uzun yıllar boyu kullanım imkânı veren Demetevler Siemens Servisi arızaların giderilmesi için kaliteli bir hizmet vermektedir. Değişmesi geren birçok parça bulunabilmektedir. Firmamız tarafından hızlı bir şekilde temin edilebilmektedir. Fiyatlar konusunda hiç bir şekilde endişe etmenize gerek duymadan esnek bir fiyatlandırma biçimi uygulanmaktadır. Yerinde bakım hizmeti veren firmamız ilerleyen zamanlarda yapılan beyaz eşyanızın tekrardan arıza vermesi durumunda firmamız makinelere yeniden müdahale edebiliyor. Bilgi almak için her zaman arayabilirsininiz