Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Emek Bosch Servisi

Beyaz eşyalar, artık insan hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Gündelik hayatta evdeki işleri oldukça kolaylaştıran bu eşyalar, neredeyse girmedik ev bırakmamıştır. Ancak tüm teknik aletlerde olduğu gibi beyaz eşyalarda da zaman zaman arızalanma meydana gelebilir. Bu arızalanmalar genellikle ev hanımları için can sıkıcıdır, çünkü ev ilerinin aksayacağından korkarlar. Ancak her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım ve tamiratını garantili bir şekilde yapan Emek Bosch Servisi sayesinde artık korkuya yer kalmamaktadır. Bosch marka beyaz eşyaların yedek parçaların temin eden ve aynı markalı beyaz eşyalarda meydana gelen arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturan firmamız sayesinde, sizin de kafanız rahat olacak. Hizmetlerimizden faydalanmak için, firmamızın numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Neden Arıza Yapar?

Beyaz eşyalar, zaman içerisinde kötü kullanıma ya da uzun süreli kullanıma bağlı olarak deformasyona uğrayabilmektedir. Beyaz eşyaların arıza yapması aslında beklenmedik bir durum değildir. Çünkü bütün teknik eşyalar, zamanlar arıza yapabilmektedir. Bosch markalı çamaşır makineleri de bu nedenle zaman içerisinde yaşanan aşınmalara bağlı olarak arıza yapabilmektedir. Çamaşır makineleri, genellikle kalitesiz deterjan kullanımı ve kireçlenme yüzünden arızalanmaktadır. Ayrıca sürekli olarak kapasitelerinin üzerinde çamaşır doldurarak makineyi zorlamak da arıza yapmasına neden olabilmektedir. Siz de Bosch marka çamaşır makinenizde bunlara benzer sorunlar yaşıyorsanız, yapmanız gereken Emek Bosch Servisi ile iletişime geçmek.

Hizmetlerimiz

Firmamız, Bosch ve diğer tüm markalardaki beyaz eşyaların düzenli olarak bakımlarını yapmaktadır. Unutulmaması gerekir ki beyaz eşyalar, düzenli olarak bakımları yaptırıldığı zaman, daha uzun süre kullanılabilmektedir. Ayrıca beyaz eşyalarda meydana gelebilecek her türlü arızanın çözümüne yönelik de firmamız hizmet sağlamaktadır. Beyaz eşyalar için gerekli olan yedek parçaların teminini de yapan Emek Bosch Servisi günün her saatinden sizlere hizmet vermektedir.

Servis Fiyatları

Beyaz eşyaların bakımı ya da onarımı hakkında kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Var olan arızanın ne olduğu, herhangi bir yedek parça gerektirip gerektirmediği gibi incelemeler yapılmadan, herhangi bir fiyat belirtmek doğru değildir. Bu nedenle fiyat belirlenmesi, uzman ekibimizin arızayı incelemesinden sonra gerçekleşmektedir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara