Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Esertepe Bosch Servisi

Günümüzde en çok kullanılan aletlerden biri de beyaz eşyalardır. Bu beyaz eşyalar bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın olacak şekilde set ya da tekli olarak tüm beyaz eşya seti satıcılarından temin edilebilir. Aynı zamanda davlumbazlar, set üstü ocaklar ve mini fırınlar olacak şekilde de evin her türlü eksiğinin giderilebilmesi için satılan bu ürünlere her yerden rahatlıkla ulaşılabilir.

Yeni Evlenenler İçin Beyaz Eşyalar

Evini yeni kuranlar aynı zamanda eşyalarını yenilemek isteyenler için hizmet veren Bosch markası tüm dünya üzerinde hem satış hem de marka güvenliği acısından birinci sıraya yerleşmiştir. Tüm ürünler 2 ve 3 yıl garantili olup servisler tarafından bozulan parçalar için destek sağlanmaktadır.

Servis Hizmetleri

Her eşya da olduğu gibi beyaz eşyalarda da herhangi bir sıkıntı ya rastlamak mümkün olabilmektedir bunun önüne geçebilmek için kullanım kılavuzu mutlaka doğru olarak okunmalıdır fakat buna rağmen bozulabilen ya da arızalanan ürünler de Esertepe Bosch servisi Gerekli olan tüm yardımları Siz ulaştırabilmek adına eğitimli kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir.  Uzun senelerdir kesintisiz olarak hizmet veren Esertepe Bosch servisi aynı zamanda bu bölgenin ilk ve tek servisi özelliğini taşımaktadır.

Tüm Beyaz Eşyaların Arızalanması Durumunda İhtiyaç Olan Servis Ağı

Buzdolabı çamaşır makinesi fırın bulaşık makinesi set üstü ocak davlumbaz ve mini fırın gibi tüm boş ürünlerinin her türlü yedek parçası tamiratı ve yenilenmesi adına çalışmalarını sürdüren Esertepe Bosch servisi firmamız aynı zamanda garantili olarak işlerini yürütmektedir.

Kusursuz Hizmet

Esertepe bosch Servisi her türlü beyaz eşyanın tamiri ve parça değişimleri için hizmet vermektedir. Garantili ve belirlenen süre içerisinde adrese teslim edilir. Alanında uzman ve eğitimli kişiler tarafından kaliteli hizmet veren firma, aynı zamanda haftanın 6 günü açık olarak çalışmaktadır.

Servise Ulaşabilmek İçin Gerekli Olan Adımlar

Her turlu servis hizmeti için firmanın hem internet adresleri üzerinden hem de kayıtlı olan telefon numaralarından ulaşarak istenilen tamiratın yapılması için destek ve bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kısa sürede çağınıza cevaplayarak yardımcı olacaktır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara