Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Etlik Siemens Servisi

Hem hızlı hem sağlam hem de güvenilir hizmetleri ile müşterilerinden tam not alan Etlik Siemens servisi sayesinde sizler de Siemens marka eşyalarınızı güven duyabileceğiniz bir firmaya teslim edebilirsiniz. Evlerinizde kullandığınız her türlü Siemens makinenin arızası için firmamızı tercih edebilir ve en son teknoloji cihazlar ile tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Etlik genelinde etkili hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilir ve her konuda ihtiyacınız olan teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

Buzdolabınızda, çamaşır makinenizde, bulaşık makinenizde sürekli kullanıma bağlı olarak meydana gelecek her türlü arıza için bizimle iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız eşyanız ne olursa olsun ne tür arızası bulunursa bulunsun en kısa sürede arızayı tespit eder ve mümkün olan en kısa süre içerisinde arızayı gidererek eşyalarınızı kullanılır vaziyette sizlere teslim eder.

Tam Zamanlı Güvenilir Servis Desteği

Profesyonel koşullarda hizmet sürdüren Etlik Siemens servisi ile güven duyabileceğiniz kusursuz bir servis hizmeti sağlayabilirsiniz. Alanında her türlü eğitime sahip personellerimiz ile adresinizde Siemens marka arızalı eşyalarınıza müdahale edilir ve her türlü arıza problemi giderilir. Onarım sırasında eğer yedek parça değişimi gerekiyorsa yine personellerimiz zaman kaybetmeden gerekli parça desteğini sağlar ve parça değişimi işlemini yerine getirir. Eğer eşyalarınızdaki problem büyükse ve servise taşınması gerekiyorsa personellerimiz tüm sorumluluğu üzerine alır ve Siemens arızalı eşyalarınızı zaman kaybetmeden servisimize ulaştırır. Gerekli olacak her türlü tamir ve temizlik işlemi servisimizde yapılır ve tekrar güvenli bir şekilde beyaz eşyalarınız adresinize teslim edilir. Nakliye ve taşıma aşaması için herhangi bir ek ücret talebinde bulunulmaz. Sadece arıza için gerekli ücret talep edilir ve son derece ekonomik fiyatlar ile garantili bir teknik servis hizmeti sunulur.

Profesyonel ve Garantili Hizmet

Etlik Siemens servisi firmamız ile iletişime geçerek her konuda çözüme ulaşabilirsiniz. Tam zamanlı sunduğumuz hizmetler kapsamında dilediğiniz bir zamanda firmamız ile iletişime geçebilir ve her konuda tam destek alabilirsiniz. Eğitimli personelimizi le yürüttüğümüz hizmetler kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilir ve her türlü bakım, onarım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara