Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Hasköy Arçelik Servisi

Evlerde kullanımı insanların hayatını oldukça kolaylaştıran ve ev işlerinde çok önemli yardımcılar olan beyaz eşya ve diğer küçük ev aletlerinin bozulması durumunda hizmet sunuyoruz. Hasköy Arçelik servisi olarak bu alanda uzun zamandır edindiğimiz deneyim ve bilgilerimizle en sağlıklı hizmeti en kısa süre zarfında gerçekleştiriyoruz. Arçelik marka tüm ev eşyalarının servisinde gerekli yedek parça teminini de orijinal olarak temin ediyoruz. Bozulan parçanın değişmesi gerekli olduğunda yine orijinal yedek parçalarla değişim yapıyor eşyanın kalitesine ve kullanımda sağladığı verime değer katıyoruz. Arıza görüldüğü durumlarda firmamıza gerekli bilgilerle birlikte arıza kaydı bırakılmasının ardından personellerimiz en kısa zamanda sorunu tespit edip gerekli tamir işlerini yaptıktan sonra yeniden en iyi çalışır duruma gelen eşyalar kullanımda verim sağlıyor.

Evlerde Arçelik Şıklığı

Çok çeşitli kullanım ürünleri bulunan Arçelik marka eşyalar sağlamlığı ve estetik duruşu ile sıklıkla tercih edilen ve kullanımda memnuniyet yaratan eşyalardır. Hasköy Arçelik servisi Arçelik marka bütün eşyalarda en sağlıklı bakım ve tamir işlerini yaparak eşyanın aynı şekilde kullanımının devamını sağlamaktadır. Küçük büyük her türlü ürünün servis hizmeti işinin ehli teknik servis personellerimiz tarafından itina ile yapılarak kullanıma kazandırılmaktadır. Beyaz eşyalar yerinde tamir edilirken küçük eşyaları müşterilerimiz ofise de bırakıp servis hizmeti alabilmektedir. Verilen hizmet en kaliteli şekilde yapılmakta ve bunun bedeli olarak ta mümkün olan en uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sağlıklı Kullanımlar İçin Sağlıklı Çalışmalar

Eşyaların kullanımına dikkat edildiği takdirde uzunca bir süre kullanılması mümkün olmaktadır. Kullanımda yapılan bir yanlışlık ya da teknik başka bir sorun yaşanması durumunda alanında uzman teknik servis personellerimiz eşyanın eskisi kadar sağlam bir şekilde kullanılmasına destek sağlamaktadırlar. Hasköy Arçelik servisi Ankara Hasköy ve civarında Arçelik eşyalarının servis hizmetini üstlenmektedir. Bozulan eşyaların yarattığı mağduriyet en hızlı ve kaliteli şekilde giderilerek ev işlerinde yeniden kullanımı sağlanmaktadır. Kullanılabilen ama iyi sonuç vermeyen eşyaların bakımı ve tamiri ile sağlıklı kullanımlar elde edilmektedir. Gerektiği her durumda hizmet veren firmamızdan önemli eşyaların güvenli bir şekilde tamiri temin edilmektedir.

Tıkla Acil Ara