Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

İncirli Siemens Servisi

Her biri profesyonel uzmanlardan oluşan servis personelimiz ile hızlı ve etkili hizmetlerimize devam ediyoruz. İncirli genelinde oluşacak her türlü arızaya kısa sürede müdahale ediyor ve müşterilerimizin mağdur olmadan yeniden eşyalarını kullanabilmesini sağlıyoruz. Her evin tercihi olan Siemens marka beyaz eşyalarda son derece etkili ve profesyonel bir tamir hizmeti sunuyoruz. Her arızayı kısa sürede tespit ediyor ve son derece doğru hamleler ile onarımını gerçekleştiriyoruz. Siz d e güven veren bir hizmet almak ve eşyalarınızı daha uzun süre ilk günkü gibi kullanmak için İncirli Siemens servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Siemens Eşyalarda Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Yüksek donanımlı personellerimiz sayesinde her türlü arızayı kısa sürede gideren İncirli Siemens servisi sizin de ihtiyacınız olan teknik servis hizmetini sizlere sunar. Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve kombi gibi beyaz eşyalarda etkili bir tamir hizmeti sunan firmamız son teknoloji cihazlara sahiptir ve daima doğru müdahalede bulunur. Gerekli görüldüğü takdirde adresinizde arızalı eşyalarınız için yedek parça değişim hizmeti sunulur. Hangi eşya olursa olsun oluşacak her türlü arıza için firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmette sınır tanımayan personelimiz ile tanışabilirsiniz.

Siemens Eşyaların Ömrünü Uzatan Bakım Hizmeti

Beyaz eşyalarda belirli dönemlerde bakım hizmeti almak eşyaların ömrünü uzatmak ve daha uzun süre kullanmak açısından son derece önemlidir. Eşyaların bozulmasını beklemeden alacağınız periyodik bakımlar ile siz de Siemens marka eşyalarınızı daha uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Bakım ve onarım için firma personellerimiz ile iletişime geçebilir ve adresinizde kısa süre içerisinde gerekli onarım hizmetini alabilirsiniz. Kısa bir kontrolün ardından cihazınızı detaylı şekilde gözden geçiren personellerimiz hem aşınan parçaların değişmesini hem de tozlanan parçaların temizlenmesini sağlar. Arızaya neden olabilecek birçok parçayı sorun olmaktan kurtarır ve cihazınızın daha etkili çalışmasını sağlar.

Kullandığınız beyaz eşyalarda arıza sinyali veren temel durum fazla elektrik tüketimidir. Eğer elektrik tüketiminiz normalden fazla seyrediyorsa eşyalarınızdan bir tanesi arıza yaratacak anlamına gelir. Her durumda erken önlem almak ve fazla masraftan kurtulmak için İncirli Siemens servisi personellerimiz ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.