Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

İskitler Bosch Servisi

İskitler Bosch Servisi olarak, her türlü beyaz eşyayı en kısa sürede ve yerinde tamir etmekteyiz. Uzman ekibimizle, detaylı incelemeler ile beyaz eşyaları tamir edip, ömrün uzatacak çözümler sunmaktayız. Beyaz eşyalarda çeşitli sebeplerle arızalar meydana gelecektir. Bu arızaların başında, şehir elektriğindeki akıma bağlı değişiklikler, beyaz eşyaların beyin mekanizmalarında arızalara neden olmaktadır. Bulaşık makinesi, çamaşır ve kurutma makineleri ile buzdolabı sınıfındaki aletlerde farklı sebeplerle arızlar meydana gelebilecektir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde en sık görülen arızaların başında boruların kireçlenmesi gelecektir. Şebeke suyunda oluşabilecek kireç artıkları zamanla, çamaşır ve bulaşık makinelerine giden boruları tıkayabilecektir. Ayrıca her türlü beyaz eşyada yazılım kaynaklı sorunlar da oluşabilecektir. Firmamız her türlü arızayı en profesyonel şekilde çözecektir.

Profesyonel Servis Hizmeti

İskitler Bosch Servisi, profesyonel hizmet sunan kurumsal firmaların başında gelmektedir. İskitler ve civarına hizmet veren firmamız, talep halinde Ankara’nın farklı ilçelerine de hizmet sunacak kapasitedir. Bosch markasına ait beyaz eşyalar için en profesyonel çözümler firmamızca sunulmaktadır. Beyaz eşyaların tamirinde orijinal parça kullanımı son derece önem taşımaktadır. Beyaz eşyaların tamirinde yeni parça ve orijinal ürün kullanımı da firmamızın önem verdiği hususlar arasındadır. Beyaz eşya bakımı ve tamirinde gerekiyorsa yedek parça değişimi de yapılacaktır. Değiştirilen yedek parçalara firmamız garanti de vermektedir. Firmamız, güvenilir hizmet sunmaktadır. Kaliteli işçilik uzun süre kullanım garantisi için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Üstün İşçilik Hizmeti

İskitler Bosch Servisi, olarak çalışan ekibimiz ve teknik donanımımızla sektörde tercih edilen firmalar içerisinde, ilk sıralarda yer almaktayız. Firma çalışanları, belli dönemlerde eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler sayesinde, gelişen teknolojiye uyumlu hizmet veren bilgi sahibi bir ekibimiz bulunmaktadır. Kullanılan yedek parçalar, kalite kontrol sertifikası almış olan parçalardır. Müşteri memnuniyetlerine önem veren kuruluşumuz, günün her saati hizmet sunmaktadır. Firmamızı arayan müşterilere çok kısa süreler içerisinde dönüş yapılacaktır. Bu sayede en kısa sürede beyaz eşyalarda oluşan arızalar giderilecektir. Beyaz eşyaların bozulma sebeplerini en kısa sürede tespit eden ekibimiz, kalıcı çözümleri de kısa sürede sunacaktır. Güvenilir hizmet için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

Related Tags