Siemens Teknik Servis
27 Nisan 2020

Kuşcağız Siemens Servisi

Her bireyin evinde çok sayıda beyaz eşya bulunmaktadır. Bu eşyalar hayatımızı kolaylaştırarak birçok işi kısa sürede halletmemizi sağlarlar. Beyaz eşyalar, elektrik ile çalışmaktadırlar. Dolayısıyla zaman zaman kullanıcı hatasından dolayı veya teknik sebeplerle bazı arızalar çıkarabilirler. Kuşcağız Siemens Servisi olarak bu arızaları en kısa sürede çözmek ve ürününüzü teslim etmek bizim başlıca görevimizdir.

Beyaz eşya kategorisine giren birden fazla eşya vardır. Bunların birçoğu evlerin mutfak bölümünde kullanılmaktadır. Fırın, ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesi mutfağın olmazsa olmaz elektronik aletlerindendir ve arıza çıkarmaları birçok şeyin aksamasına sebep olur. Servisler de tam olarak bu noktada devreye girerek ürünün onarımını sağlar.

 

Beyaz Eşyalar Neden Arıza Yapar?

Beyaz eşyaları gün içinde birçok işi halletmek için aktif olarak kullanıyoruz. Bu eşyalar elektrikle çalışan bir düzeneğe sahip oldukları için ufak müdahalelerden kolayca etkilenebiliyorlar. Cihazların içinden geçen kabloların yerinden oynaması bile ciddi arızalara yol açabiliyor.

Kuşcağız Siemens Servisi olarak biz de bu arızaların giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. Cihazların gün içinde kullandığınız tuş, düğme ve bunun gibi birçok bölümü düzeneklere bağlı olarak çalıştıkları için bu noktalara yaptığınız müdahaleler de eşyalarınızı etkileyebiliyor. Buna bağlı olarak hassas olan bu cihazların arıza yapması son derece normal bir durumdur.

 

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Evinizde sürekli aktif olarak kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarını çözerek en kısa zamanda size teslim etmek bizim başlıca görevimizdir. Bu cihazların teknik sebeplerden dolayı arıza yapmaları gayet doğaldır ve bu arızalar bizim tarafımızdan kısa sürede çözülecektir. Tüm arıza kodlarına ve arızalara hâkim olduğumuz için cihazlarınızı en iyi şekilde onaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Kuşcağız Siemens Servisi olarak öncelikle eşyanızdaki arızanın nereden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Daha sonrasında bu parçanın onarımı yapmak için çalışmaya başlıyoruz ve eğer onarımını yapamazsak yedek parça talebinde bulunarak parça değişimi gerçekleştiriyoruz. Size ürününüzü en kısa sürede teslim etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ürünlerinizi teslim ettikten sonra herhangi bir problem yaşarsanız ürününün onarımını tekrar yapıyoruz. Garantili şekilde hizmet veriyoruz ve önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 

Tıkla Acil Ara