Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Maltepe  Beko Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar ne kadar kaliteli olursa olsun belirli bir süre sonra arıza çıkarabilirler ve bozulabilirler. Her beyaz eşyanın kullanım süresi bir ömrü vardır. Beyaz eşya hayatımızda çok büyük yer kaplar bizim için çoğu işi kolay hale getirmiştir. Eğer kullandığınız beyaz eşyalardan herhangi biri, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi veya kombiniz sizi uyarıyorsa ufak tefek sorunlar ile size mesaj vermeye başladı ise emin olun bu soruna karşı bilgili bir servis tarafından önlem almazsanız daha büyük sorunlar ile karşılaşırsınız. Beyaz eşyanızda çıkan arızaları evde kendi imkânlarınızla sökerek takarak tamir etmeye kalkmayın. Bu işi bilinçli güvenilir ellere bırakın. Maltepe Beko Servisi firmamız beyaz eşyalarınızı arızalarınıza güvenli ve garantili bir şekilde onaracaktır.

Maltepe Beko Servisi Yedek Parça Temini

Maltepe Beko Servisi firmamız beyaz eşyalarınızın kullanılamayacak duruma gelen parçalarını temin edip, makinenize tekrar takar. Bu işi özenle bilgili bir şekilde yaptığı için makineniz eskisinden daha iyi çalışacaktır. Beyaz eşya veya kombinizde çıkan arıza her ne olursa olsun bilgili bir servis bunun üstesinden gelir. Bütün beyaz eşyaların en önemli bakım isteyen kısmı ise fanlarıdır. Makine fanlarınızın bakımını mutlaka sürekli yaptırmalısınız.

Beyaz Eşyaların Ömrünü Uzatmak

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak için deterjan kısmına gereğinden fazla deterjan koymayın. Fazla deterjan kullanımı çamaşırlarınızın fazla kokmasını sağlamayacak aksine çamaşır makinesinde arızalar yol açacaktır. Gereğinden fazla deterjan kullanımı makinenizde tıkanmalara yol açar. Çamaşır makinesini her yıkamadan sonra içinde tıkanmaya yol açacak bir şey kalmış mı diye kontrol edin. Çamaşır makinenizi kurduğunuz zeminin düz bir zemin olmasına özen gösterin. Çamaşır makinesine kapasitesinden fazla çamaşır koymayın. Fazla çamaşırınız varsa makine kapasitesi kadar ikiye gerekirse üçe bölün. Kurutma makinesinin ön panel ve iç kısmını sürekli kontrol edin. Toz veya herhangi bir şey varsa temizleyin. Genel olarak bütün beyaz eşyaların bozulma nedeni bakımlarını düzenli yaptırmamanızdır. Maltepe Beko Servisi firmamız makinelerinizin ve beyaz eşyalarınızın bakımını düzenli ve özenli bir şekilde yapar. Beyaz eşyalarınızı güvenilir bilgili ellere teslim edin.

Related Tags
Tıkla Acil Ara