Siemens Teknik Servis
27 Nisan 2020

Mamak Siemens Servisi

Mamak Siemens Servisi, tüm beyaz eşyaları kusursuz tamir eden güvenilir firmalar arasındadır. Yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyalar, insan yaşantısını kolaylaştıran unsurlardır. Bu araçlardan herhangi birinde meydana gelebilecek bir arıza tüm yaşamı zorlaştıracaktır. Siemens markası her ne kadar kaliteli ürünler tasarlasa da zaman içerisinde oluşabilecek bazı aksaklıklar olabilecektir. Bu arızaların kimisi kullanıcı hatası olabilirken, bir kısmı da dış faktörlerden ötürü oluşabilecektir. Şebeke suyundaki kireçlenme, bulaşık veya çamaşır makinelerinin borularını tıkayabilecektir. Şehir elektriğindeki voltaja bağlı oluşabilecek değişimler de beyaz eşyaların beyninde arızalara neden olabilecektir. Beyaz eşyaların yazılımlarında oluşabilecek arızalar için de deneyimli bir servisten hizmet alınması önerilmektedir.

Profesyonel Hizmet Veren Beyaz Eşya Servisleri

Mamak Siemens Servisi, profesyonel hizmet veren servisler arasındadır. Firmamız, kurumsal çalışma ilkeleri gereği, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu konuda anketler ile derecelendirme ve değerlendirmeler yapmaktadır. Firmamız çalışanları da bu konuda duyarlı olup, mesleki eğitimin yanı sıra müşteri ile iletişim konusunda da eğitimler almaktadır. Kalite kontrol sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. Mecbur kalınmadıkça beyaz eşyalar, bulundukları yerden alınmamakta ve yerinde tamir edilmemektedir. Sorunu en kısa sürede anlamak, çözüm üretip tamir etme konusunda da zaman kazandıracaktır. Firma çalışanları, alanında deneyim ve bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Firmamız ile iletişime geçildikten sonra en kısa sürede teknik ekibimiz iletişime geçecektir. Mümkün olan en kısa sürede de ilgili adrese gelinip, beyaz eşyaların tamiri yapılacaktır.

Orijinal Ürün Kullanımı

Mamak Siemens Servisi, olarak beyaz eşyalarda parça değişiminde dikkat edilecek hususlar arasında orijinal ürün kullanımı gelecektir. Yeni olan parçalar orijinal Siemens marka ürünlerdir. Bu konuda piyasada yanlış uygulamalar bulunmaktadır. Pek çok beyaz eşya servisi, orijinal olmayan parça değişimi yapmakta ve bu nedenle, makinelerin ömrünü kısaltabilmektedir. Bu nedenle, güvenilir firmalardan destek alınması son derece önem taşımaktadır. Firmamız, parça değişimlerinde orijinal ürün kullanmakta ve değiştiği parçalar için de garanti süresi vermektedir. Güven verici uygulamalarımız nedeniyle, sektörde en çok tercih edilen servisler arasında yer almaktayız. Hızlı ve kaliteli hizmet için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Tıkla Acil Ara