Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Ovacık Bosch Servisi

Tunceli ilinin Ovacık semtine bağlı olan firmamız uzun süredir burada hizmet sunmaktadır. Pek çok kişinin Bosch marka eşyalarıyla yaşayabileceği sorunlara çözüm getiriyor. Servisimizde hizmet vermiş olduğumuz eşyalar; çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır kurutma makinası, fırın aygaz, küçük ev aletleri (elektrik süpürgesi, el robotu, tost makinası, ütü, çırpıcı vb.) olarak yer almaktadır. Bosch markasına ait tüm eşyaların tamir, onarım, bakım ve montajını yapıyoruz. Hizmetlerimize yedek parça değişimi de dâhildir. Ovacık Bosch Servisi olarak müşterilerimize kaliteli düzeyde hizmet sunmaktayız.

Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri hayatımızın çok önemli eşyaları haline gelmiştir çünkü pek çok işimizi onlar sayesinde gerçekleştiriyoruz. Çamaşırlarımızı yıkıyor, kurutuyor, bulaşıkları yıkıyor, gıdalarımızı saklıyor, evimizi temizliyor ve çeşitli yemekler pişiriyoruz. Ancak bazı durumlarda beklenmedik bir anda bu eşyalar bozulabiliyor. Bizler de Ovacık Bosch Servisi olarak bozulan eşyalarınızın tamiratını gerçekleştirerek eski haline dönmesini sağlıyoruz.

En Sık Karşılaşılan Arızalar Nelerdir?

Ovacık Bosch Servisi olarak en sık karşılaştığımız arızalar arasında makinaların rezidansının yanması, filtresinin aşırı dolması, kablolarında temassızlık olması, çok şiddetli ya da az çalıştırılması ya da su ile temas etmesi gibi sebepler yer alır. Bu durumlarda filtrenin temizlenmesi, rezidansın değiştirilmesi, yedek parça değişimi ve genel bakım yapmak soruna çözüm getirecektir. Fakat tüm bu arızalar uzmanlık gerektirdiği için arızaların profesyonel ekipler tarafından tamir edilmesi gerekir.

Bizler de yeteri kadar profesyonel olduğumuza inanıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza söz veriyoruz. Elemanlarımız uzun zamandır bu sektörde çalıştığı için nasıl müdahale etmesi gerektiğini çok iyi biliyorlar. Bizler de bugüne kadar pek çok insana yardımcı olduğumuz için tecrübe kazandık. Sizler de bize güvenerek eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Firmamıza Aklınıza Takılanları Sorabilirsiniz

Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinizin arıza durumunda firmamızı arayarak fikir danışabilir ve hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Web sitemizden firmamızı inceleyebilir ya da Whatsapp üzerinden de sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için irtibat numaramızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara