Beko Teknik Servis

Pursaklar Beko Servisi

Pursaklar Beko Servisi

Evlerde hepimizin kurtarıcısı olan bazı eşyalar vardır. Beyaz eşyalar bu eşyalar arasında ipi göğüsleyen eşyalardır diyebiliriz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi olmadan neredeyse işlerin yapılması imkânsız hale gelmiş durumdadır. Günlük rutinde bulaşık makinesi mutlaka en az 2 kere çamaşır makinesi haftada 2-3 kere buzdolabı ise kesintisiz olarak çalışan aletler arasındadır. Bu sebeple bu makinelerin herhangi birinin arıza vermesi ciddi mağduriyet ortaya çıkması demektir. İnsanlar beyaz eşyaların bozulması konusunda mutlaka profesyonel yardım alarak arıza gidermeyi gerçekleştirmektedirler. Aksi takdirde beyaz eşyalara yapılacak yanlış bir müdahale beyaz eşyanın hurdaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Pursaklar Beko servisi olarak bizler başarılı ve güvenli beyaz eşya bakım hizmeti vermekteyiz.

Beyaz Eşya Kullanırken Yapılan Hatalar

Beyaz eşyaların arıza verme durumu genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı olabilmektedir. Bizler kullanıcı olarak zaman zaman beyaz eşyalarla ilgili bazı yanlış uygulamalar yaptığımız için arızalar ortaya çıkabilmektedir. Örnek verecek olursak çamaşır makinelerinin kapasiteleri 5 kilodan 10 kiloya kadar olmaktadır. Sizler elinizdeki çamaşır makinesinin kapasitesinin 1 kilo altında çamaşır atmaz iseniz zorlayarak kazanının dönmeme  gibi bir  arıza vermesi sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Bulaşık makinaları kullanırken içine yerleştirdiğiniz tabakların, bardakların düzenine dikkat etmeden bir yerleştirme tercih ederseniz ve bulaşıkların atıklarını tam olarak temizlenmezseniz filtre sorunları, hijyenik yıkamama gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Buzdolabı özellikle kapağının uzun süre açık kalmaması gereken bir beyaz eşya türüdür. Buna dikkat edilmediği takdirde soğutma problemleri ile karşı karşıya kalmak işten değildir. Pursaklar Beko servisi olarak karşılaştığınız herhangi bir arızada sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmanın garantisini vermekteyiz.

 

Beko Servisi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Pursaklar Beko servisi olarak disiplinli bir çalışma sistemi sergilemekteyiz. Beyaz eşyanız arızalandığı anda arıza bildirimi yapmanız sizlere hızlı bir şekilde dönüş yapmamız için yeterli bir adımdır. Firmamız beyaz eşyaların arızalarının giderilmesi konusunda öncelikli olarak yerinde arıza tespiti ve giderme hizmeti vermeye çalışmaktadır. Ancak ciddi bir problem var ise beyaz eşyanın atölyelere getirerek tamiratını gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca firmamız yedek parça temini konusunda da sizlere garantili hizmet sunmaktadır. Herhangi bir beyaz eşya yedek parça ihtiyacı var ise orijinal yedek parça temini gerçekleştirerek garantili bir şekilde bu yedek parça makinenize monte etmekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir