Siemens Teknik Servis
27 Nisan 2020

Pursaklar Siemens Servisi

Evinizdeki en büyük yardımcınız olan beyaz eşyalarınızda beklenmedik anlarda oluşan arızalar sıkıntılı durumlar yaratmaktadır. Beyaz eşyaların gün geçtikçe çeşitliliği ve işlevleri artmaktadır. Oluşabilecek arızalara bilinçsiz müdahale etmek ise çok yanlıştır. Bilgisiz kişiler tarafından yapılan tamirat işlemleri arızayı büyüterek daha fazla maddi hasara sebep olmaktadır. Bu nedenle beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız arızalarda güvenilir bir beyaz eşya servisinden yardım istemeniz gerekmektedir. Pursaklar Siemens Servisi olarak tecrübeli elemanlarımızla sizlere uzman desteği vermekteyiz.

Beyaz Eşyalarınız İçin Teknik Servisin Önemi 

Arızalanan beyaz eşyalarınızın sorununa kısa sürede çözüm bulmamız gerekir. Çünkü arıza hemen giderilmezse güvenlik açısından sorunlar yaratacağı gibi beyaz eşyanızın ömrünü de kısaltacaktır. Bu nedenle arızayı fark etmeniz durumunda uzman ve güvenilir bir teknik servisten yardım istemelisiniz. Pursaklar Siemens Servisi olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa surede adresinize geliyoruz. Beyaz eşyanızın durumunu tespit ederek sizi de bilgilendiriyoruz. Eğer değiştirilmesi gereken bir parça varsa sizin de onayınızı alarak işlemi yapıyoruz.

Bazı durumlarda beyaz eşyanızı servis merkezinize götürmemiz gerekebilmektedir. Beyaz eşyanızı servis aracımızla güvenli bir şekilde servis merkezimize götürerek durumunu inceliyoruz.

Firmamızda Siemens markalı eski yeni bütün beyaz eşyalarınızın yedek parçaları bulunmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü bakım, onarım, tamirat ve parça değişimi işlemleri firmamız tarafından özenle, garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız Sizlere Garantili Hizmet Vermektedir

Gürültülü çalışan, su akıtan, su almayan titreyen ve çalışmayan çamaşır makinaları; soğutmayan, kar yapan buzdolapları; kirli yıkayan, su akıtan bulaşık makinaları ve her türlü Siemens markalı beyaz eşya arızalarınıza Pursaklar Siemens Servisi olarak hızlı ve güvenilir şekilde müdahale ediyoruz. Bize başvurduğunuz andan itibaren güler yüzlü ve ilgili elemanlarımız tarafından sorununuza en iyi şekilde çözüm bulmak için çalışıyoruz.

Her türlü bakım, tamirat ve parça değişimi işlemlerinizi garantili bir şekilde yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve son derece donanımlı elemanlarımızla bütün işlemlerinizi özen ve titizlikle yapıyoruz. Pursaklar Siemens Servisi olarak garantili ve hızlı servis imkânı sunan ve bu konuda her geçen gün kendisini geliştirmeye devam eden firmamıza sizleri de bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara