Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Şentepe Bosch Servisi

Şentepe Bosch Servisi, Bosch Marka her türlü beyaz eşyayı en kısa sürede tamir eden firmaların başında gelmektedir. Bosch Marka beyaz eşyalar, kaliteli olsalar bile diğer beyaz eşyalar gibi zaman içerisinde bazı arızalar da yapabilecektir. Bu arızaların bir kısmı, kullanıcı hatası olup, diğer bir kısmı da kullanıcının dışında olan sistemsel hatalardır. Beyaz eşyaların beyninde ve yazılımında bazı sorunlar meydana gelebilecektir. Şehir şebeke suyunda bazı zamanlarda oluşan yüksek kireç miktarı bulaşık ve çamaşır makinelerinin borularında tıkanmalara sebep olabilecektir. Elektriğin her zaman aynı voltajda gelmeyişi de beyaz eşyaların pek çoğunda zaman içerisinde yazılım sorunları yaratabilecektir. En umulmadık zamanlarda meydana gelen bu arızalar, ev hanımları için zor zamanlar yaşatacak durumlardır.

Kurumsal Çalışan Servisler

Şentepe Bosch Servisi, kurumsal çalışan servisler arasındadır. Kurumsal çalışma prensipleri gereği, yapılan hizmet ve takılan parçaların kalite kontrol standartlarına uygunluğu söz konusudur. Kalite kontrol sertifikasına sahip olan ve TSE belgeli ürünlerin kullanımı firmamızın hassasiyetle üzerinde durduğu hususlar arasındadır. Firmamız arandığı zaman çok kısa süreler içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. En kısa sürede randevu verilip, ilgili adrese en kısa zamanda gidilecektir. Mecbur kalınmadıkça beyaz eşyalarda oluşan arızalar, gidilen yerde tamir edilir. Parça değişimi gerekiyorsa da yeni ve orijinal parçalar takılacaktır. Firmamız, her parça değişiminden sonra garanti belgesi verecektir.  Bu sayede garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalar için firmamız, müşterilerine güvence vermiş olacaktır.

Bilgi Sahibi Teknik Kadro

Şentepe Bosch Servisi, kurumsal ve profesyonel hizmet vermektedir. Çalışan ekibimiz, düzenli aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadır. Deneyimli olan ekip çalışanları, alanında çeşitli sertifikalara da sahip olan kişilerdir. Teçhizat ve ekipman bakımından zengin olan kadromuz, her türlü arızayı yerinde ve en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Beyaz eşyaların bakımları da son derece önem taşımaktadır. Bozulma olmadan da büyük ev aletlerinin periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekir. Küçük olan sorunlar zamanında çözülmezse çok daha büyük boyutlu sorunlara sebep olacaktır. Bu nedenle, beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü sorun için firmamız gibi profesyonel çalışan kuruluşlardan destek almak gerekir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara