Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Sokullu Bosch Servisi

Sokullu Bosch servisi olarak kullanıcıların hem güvenliğini hem konforunu hem de enerji tüketimlerindeki verimliliği ön planda tutmak için oldukça dikkatli bir şekilde çalışıyoruz. Güncel olan teknik bilgi ve beceriye sahip olarak işlemler yerine getirilir. Çalışanlarımızın her biri eğitilmiş olan ve aynı zaman da teknik güncel bilgilere de sahip olan kişilerdir.

Yıllık eğitimleri ve kalite standartlarına uygun olarak çalışmalar yerine getirilir. Orijinal yedek parça kullanımı yerine getirilerek ürünlerde herhangi bir şekilde sorunun meydana gelme durumunu da ortadan kaldırıyoruz. Tamirat edilmesi gereken durumlar dikkatli bir şekilde işlemlerimizi yerine getirerek ürününüzü size teslim ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sokullu Bosch servisi olarak işinde uzman ve aynı zaman da tecrübeli olan kişiler ile çalışıyoruz. Bu da ürünlerinizde herhangi bir sorunun meydana gelme olasılığının ortadan kalkmasına yardımcı olur. Uygun bir fiyata kaliteli bir hizmet vererek sizinde zor bir durumda kalma olasılığınızı ortadan kaldırmış oluyoruz. Profesyonel bir hizmet verdiğimiz için yapmış olduğumuz işin her zaman için arkasından bulunuyoruz.

Herhangi bir sorun yaşanması durumunda da onarım işlemi için hizmet vermeye devam ediyoruz. İşlerimizi yerine getirirken her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz. Bu nedenle de hem kaliteli hem de garantili olan malzemeleri tercih ederek cihazlarınıza uyguluyoruz. Aynı zaman da sizlere 7 gün 24 saat istediğiniz bir zaman da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beyaz Eşyanızın Ömrü Uzasın

Sokullu Bosch servisi olarak eşyalarınızın daha uzun ömürlü olması için çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Eşyalarınızda birinci sınıf kalitede malzemeler tercih ederek bir daha aynı sorunun yaşanmaması için ve aynı zaman da daha uzun bir kullanım imkanının sağlanması için çalışmalarımızı yerine getiriyoruz.

Kullandığımız malzemelerin hepsini birinci sınıf ve aynı zaman da garantili olarak tercih ediyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz malzemelerimizin her biri orijinal olan ürünlerdir. Bu nedenle de herhangi bir sorunun meydana gelme durumu kesinlikle bulunmaz. Bu sayede de beyaz eşyalarınızın ve elektronik eşyalarınızın ömrünün daha da uzama durumu meydana gelir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara