Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Sokullu Siemens Servisi

Bazı eşyalar hayatımızda çok aktif olarak yer almaktadır. Günlük rutin işlerimizi bu eşyalar olmadan neredeyse yapmamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı tam da bu eşyalardandır. Genel olarak evlerimizde bu eşyalar çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar kullanım kılavuzları  beraberinde satışa sunulmaktadır. Kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde kullanım gerçekleştirildiği zaman herhangi bir zararın ortaya çıkması oldukça uzun zaman alabilmektedir. Fakat kullanım kuralları dışında bir kullanım sergilendiği zaman veya uzun yıllar aynı beyaz eşya kullanıldığı zaman bazı arızaların ortaya çıkma durumu olabilmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda zamanı Sokullu Siemens servisi ile iletişime geçerek arıza bildirimi yapıp yardım alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Arıza

Teknolojinin hayatımıza katmış olduğu en güzel eşyalardan birisi çamaşır makinesidir. Çamaşır makinesi normal olarak haftada en az bir kere bütün evlerde çalışmaktadır. Bu kadar sık kullanılan bir makinanın bazı arızaları olabilmektedir. Çamaşır makinesinin su almama, çamaşırı durulamam, koku yapma programı başlatmama gibi birçok sorunu olabilir.  Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda mutlaka alanında uzmanlaşmış bir servisten yardım almalısınız. Aksi takdirde makineyi tamir etmek yerine zarar verebilme durum ortaya çıkabilir.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Bulaşık makinesi hemen hemen her evde günde 1 kez çalışan bir makinedir.  Herhangi bir arıza olması durumunda ise ciddi manada mağdur olunmaktadır. Bulaşıkları tam yıkamama, su almama, deterjan almama, bulaşıkları çizme gibi sorunlar bulaşık makinesinin en sık karşılaşılan sorunları arasındadır.

Buzdolabı Ve Fırın Arızaları

Buzdolabı ve fırınlarda evlerde en çok kullanılan aletlerdir. Buzdolabında  bazen soğutmama, fırında tam olarak pişirmeme  Turbo veya fan çalışmaması gibi birçok sorun ortaya çıkabilir. Böyle bir sorun ile karşılaştığımız zaman Sokullu Siemens servisi hizmeti ile  eşyalarınızın tamiratını gerçekleştirmeniz mümkündür.

Arıza Giderme Hizmetleri

Sokullu Siemens servisi arıza giderme konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çalıştırmış olduğu teknik elemanları her marka ve modeldeki beyaz eşyaların arıza kodlarından anlayan ve anında müdahale edebilecek kapasitede kişilerden oluşmaktadır. Beyaz eşyaların sorunlarını yerinde gidermek üzerine bir çalışma sistemi sunulmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olduğu zaman firma ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara