Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Ümitköy Bosch Servisi

Ümitköy Bosch Servisi olarak konusunda deneyimli iyi eğitim almış uzan personelleri ile Bosch markasına ait olan her türlü elektronik cihazların bakım, onarım montaj ve yedek parça değişimlerini yapan kurumsal firmalardan biriyiz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ankastre, kombi ve klimalar insan yaşantısını kolaylaştıran ve her evde mutlaka olması gereken elektronik cihazlardır.

Özellikle buzdolabı kombi ve klima gibi sürekli çalışmak zorunda olan elektronik aletler kulanım ömrü boyunda mutlaka arızalar çıkarmaktadır. Marka ne olursa olsun bir buzdolabında ya da kombi de arıza görmemeniz gibi bir durum söz konusu bulunmamaktadır. Bu gibi sorunlarda mutlaka işi bilen teknik elemanlardan yardım talep etmeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Kombi Klima ve Beyaz Eşya Hizmetleri

Her biri için alanında uzman personelleri ile bakım onarım ve yedek parça değişimi hizmetleri sunan Ümitköy Bosch Servisi firmamız, Bosch kombi klima beyaz eşya ve küçük ev aletleri bakım onarım ve yedek parça değişimi denildiğinde bölgenin ilk akla gelen firması olmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve ileri teknolojiyi takip eden alt yapımız ile Bosch markasına ait olan her türlü model cihazlarınızın sorunlarına anında kalıcı çözümler sunuyoruz.

En Hesaplı ve Kalite Garantili Servis Hizmeti

Ümitköy Bosch Servisi arasında en kaliteli ve en hesaplı servisi garanti eden firmamız, servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi benimsemiş yaşatmış ve kendine ilke edinmiş kurumsal firmalardan biridir. Arızanızın büyüklüğü ne olursa olsun en kısa sürede kalıcı çözümlere kavuşturmayı başarmış kurumsal firmamız, sektöre adım attığı günden bu yana pek çok başarılara imza atmış ve her geçen gün hizmet ağınız ve müşteri potansiyelini artırmayı başarmıştır.

Ümitköy ve çevresine Bosch Beyaz eşya servisi, Bosch kombi servisi, Bosch klima servisi gibi farklı hizmet ağları ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bosch Servis noktamız ihtiyaç halinde cihazlarınıza orijinal yedek parça temin etmekte ve değişimlerine de bir yık ücretsiz işçilik hgarantisi vermektedir. Her bütçeden müşterilerimizin cenini düşünerek bütün faaliyetlerimize uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara