Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Ümitköy Siemens Servisi

Ankara Ümitköy ve civarında servis hizmeti veren Ümitköy Siemens servisi beyaz eşyalarda ve elektrikli küçük ev aletlerinde bakım ve tamir işlerini üstleniyor. Eşyaların arızalanması durumunda yaşanan sorunların giderilmesi için servis hizmeti gerekli olmaktadır. Gerekli olan hizmeti en sağlıklı şekilde en kısa sürede tamamlayabilmektedir. Eşyaların eskisi kadar iyi çalışır hale gelmesi konusunda işinde uzman teknik servis personellerimiz bilgi ve yeteneklerini kullanmaktadır. Eşyanın bozulan parçasının değişmesi gerekli olduğunda da gereken yedek parça teminin sağlanması ine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Evlerin vazgeçilmez kullanım araçları olan beyaz eşyalar ve diğer küçük ev aletleri ile işler daha kısa zamanda daha kolay yapılabilmektedir. İnsanlar için önemli bir yeri olan eşyaların bakım ve tamir işleri de önem taşımaktadır.

Sağlıklı Kullanımlar İçin Yapılan Sağlıklı Bakım ve Onarım İşlemleri

Eşyaların binlerce lira para verilerek alınması belli bir süre sonunda bir sebepten sorun yaşanması durumunda Ümitköy Siemens servisi eşyanın tamirini yapmaktadır. Tamir edilen eşya eskisinden daha sağlıklı şekilde kullanılabilmektedir. İşinde uzmanlaşmış teknik servis personelleri her tür sorunun giderilmesinde gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Eşyaların yerinde bakımı yapılıp arıza nedeni anlaşıldıktan sonra tamiri yapılmaktadır. İşlerin aksamaması için kısa zaman içerisinde bozulan eşya çalışır duruma getirilmektedir. Kaliteli işçilik disiplinli çalışma sistemi ile yürütülmekte ve en iyi sonuç alınmaktadır. Siemens marka her ürünün bakımı onarımı ve yedek parça temini firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Eşyalarda Güvenlik ve Sağlamlık

Ümitköy Siemens servisi eşyaların servis hizmetinde bulunup bu alanda en sağlıklı en güvenli işlemlerle eşyaları kullanıma kazandırmaktadır. Evlerde beyaz eşyalar sınıfında yer alan ve kullanımı ile konfor ve kolaylık sağlayan kombilerin de bakımı yapılmaktadır. Yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılması gereken kombiler bakımı yapılarak daha sağlıklı ve daha tasarruflu kullanılabilmektedir. Kış aylarında evlerin kolaylıkla ısıtılması yaz kış sürekli sıcak su erişiminin sağlanması kombi kullanımı ile mümkün olmaktadır. Kombi arızları ve yıllık bakımı konusunda da gereken en kaliteli hizmet firmamızdan temin edilebilmektedir. Eşyalar özenle tamir edilip sağlıkla kullanılabilmektedir.

Tıkla Acil Ara