Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Yenikent Beko Servisi

Beyaz eşyalar günlük hayatta en çok kullanılan ev eşyalarıdır. Beyaz eşya deyince akla ilk olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ya da fırın gelmektedir. Bunlar dışında ise dondurucu, kurutma makinesi gibi diğer tüm beyaz eşyaların arızalanması günlük hayatımızı oldukça aksatmaktadır. Beyaz eşyalarınız örneğin bulaşık makinesinde; su boşaltamama, gürültülü çalışma, tıkanma gibi arızalar ile karşılaşabilirsiniz bu durumda Yenikent Beko Servisi olarak firmamızı aramanız durumun siz değerli müşterilerimize en kısa sürede yardımcı olarak hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınız çeşitli nedenler arızalanabilir. Bazen bu arızalar garanti kapsamında olmayabilir ya da beyaz eşyanızın garanti süresi bitmiş olabilir. Bu durumda ilgili servisler sizden yüksek ücret talep edebilir. Sizde arızaya göre kendiniz özüm aramaya çalışırsınız. Ancak bu durumda da geri dönülmez hatalara neden olabilir. Beyaz eşyanızın tamamen arızalanmasına istemeden de olsa sağlayabilirsiniz. Firmamız Yenikent Beko Servisi tüm bu sıkıntıları yaşamamınız için sizlere uygun fiyatlar ile profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Uzman teknik personelimiz arızalanmış olan beyaz eşyalarınızı detaylı olarak inceleyerek bir arıza tespiti yapar. Parça değişimi söz konusu olduğu zaman firmamız hem bu yedek parçayı garantili olarak temin eder hem de tüm bunların yanı sıra yedek parçanın fiyatı hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapar. Bu sayede de fiyat hakkında önceden bilgi sahibi olduğunuzdan herhangi bir sürpriz ile karşı karşıya kalmazsınız.

Yenikent Beko Servisi Hizmetleri Hakkında Bilgi

Firmamız Yenikent Beko Servisi olarak uzun yıllardır bu hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Sektördeki tecrübemiz ve uzman teknik personelimiz ile sadece arızalarda değil her türlü bakım, onarım, yedek parça değişi ya da montaj işlemlerin gerçekleştirmektedir. Sağladığımız garantili yedek parça temini ile arızanızın çözümlenmesi için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Beyaz eşyalarınızın arızalanması sizleri mağdur ederken bekleme süresi bu mağduriyeti da uzun bir zaman dilimine yayar. Bu nedenle firmamızın önceliği sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara