Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Yenimahalle Bosch Servisi

Ev eşyası denildiği zaman insanların aklına en fazla gelen ürünler beyaz eşyalardır. Günlük ev işlerinde sağlamış olduğu kolaylıklar yadsınamaz olan bu araçlar, bazen olmadık yerlerde arıza yapabilmekte ve insanları çaresizlik ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Arıza durumunda pek çok kişi, sorunu ilk önce kendisi çözmeye çalışmaktadır. Ancak beyaz eşyalar, özellikle de günümüzde akıllı olarak adlandırılan beyaz eşyalar, profesyonel bir deneyim olmadan tamir edilmeleri imkânsızdır. Buna rağmen tamir etmekte ısrarcı olmak, beyaz eşyada geri dönüşü olmayan hasarlar meydana getirebilmektedir. Yenimahalle Bosch servisi firmamız, beyaz eşyalarda meydana gelebilecek her türlü arızayı gidermek maksadıyla profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Beyaz Eşyalar Nasıl Tamir Edilir?

Beyaz eşya denildiği zaman akla çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, derin dondurucu gibi araçlar gelmektedir. Bu araçlarda meydana gelen arızalar bazen yüzeysel niteliktedir ve kolaylıkla tamir edilebilmektedir. Ancak bazen arızaların giderilmesi için parça değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada Yenimahalle Bosch servisi firmamız, yedek parça satışı hizmetini de sağlamaktadır. Firmamız tarafından satılan bütün yedek parçalar orijinal ve garantilidir.

Neden Servis Tercih Edilmelidir?

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaları onarmak ya da beyaz eşyaların bakımını yapmak, profesyonel donanım gerektiren bir meslektir. Dolar kurunun etkisi ile fiyatları oldukça yükselen beyaz eşyalar üzerinde rastgele işlemler yapmak, ev sahiplerini yeni bir beyaz eşya almak zorunda bırakabilmektedir. Bu da pek çok ev sahibi için istenmeyen bir durumdur. Bu noktaya gelmemek için, beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların giderilmesi işini, profesyonel olarak bu işi yapan firmalara bırakmak gerekmektedir. Yenimahalle Bosch servisi firmamız bu konuda müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için telefon numaralarımızdan günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz.

En Çok Arıza Yapan Beyaz Eşyalar

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlere dayanarak söyleyebiliriz ki, en çok arıza yapan beyaz eşyaların başında çamaşır makineleri gelmektedir. Çamaşır makinelerini ise bulaşık makineleri takip etmektedir. Bu durumun nedeni bu makinelerin su ile çalışıyor olması ve Türkiye’de ev şebekelerine verilen suların büyük kısmının da kireçli olmasıdır. Bu beyaz eşyalarda meydana gelecek problemleri engelleyebilmek için kireç çözücü kullanılmalı ya da düzenli olarak bakım yaptırılmalıdır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara