Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Abidinpaşa Arçelik Servisi 

Yıllar boyunca gelişmekte olan beyaz eşyalar herkesin evinde var olmaktadır. Gerek eski olsun gerek yeni teknolojiye bağlı olsun hemen hemen herkesin aldığı ve gündelik yaşama kolaylıklar sunduğu bir icattır. Beyaz eşya demek tasarruf etmek demektir. Elde bulaşık yıkarken harcanan su miktarı her zaman belirsizdir. Bir bulaşık makinesine sahip olduğunuz zaman elde yıkamada daha üst avantajlarda tasarruf sağlanmaktadır. Abidinpaşa Arçelik Servisi olarak bu makinelerin tamirinde en iyi şekilde teknik destek veriyoruz.

Arçelik Servis Hizmetlerinde Sınırsız Destek

İlerleyen zamanlarda kullandığınız beyaz eşyaların bozulma oranları çoktur. Yanlış kullanımda makinenizin arıza yapması muhtemeldir. Kullanıcı hatası, deterjan kullanımında gereken özenin gösterilmemesi ve daha birçok sebep makinelerin bozulmasına neden olabilmektedir. Abidinpaşa Arçelik Servisi olarak siz bozulan beyaz eşyalarınız için her zaman yanınızda olup sorunlarınızı çözmeye özen gösteriyoruz. Telefonla bizleri arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturduktan sonra personellerimiz anında adresinize gelecektir. Gelen personellerimiz kendi alanlarında uzun süreli çalışan uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin beyaz eşyalarınız güvence altındadır. Arızayı anında tespit ve çözümü konusunda profesyonelce iş yapılmaktadır. Bozulan beyaz eşyalarınız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına bizler bu işin en iyileriyiz. Yerinde bakım hizmeti olarak eşyalarınızı servisimize getirmeden anında arızayı çözmekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi Konusunda Güvenilirlik 

Servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti açısından mutlaka kaliteye önem veriyoruz. Standartlarımız son derece yüksek olup her türlü arızanın onarımını yapıyoruz ve bakım çalışmaları ile makinelerinizin performansını yükseltiyoruz. Onarım yapılması gereken parçalar servisimizde bakımı yapılıp takılmaktadır. Onarımı yapılmayan parçalar için yedek parça getirilip fiyat konusunda sizi zora sokmayacak şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu konuda müşterinin memnun olması ve her zaman bizi tercih etmesi firmamız açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Abidinpaşa Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarının uzun süreli kullanma garantisi vermekteyiz. Birçok beyaz eşyaların servis hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve son derece hızlı şekilde bizlerden hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu konuda son derece titiz hareket etmektedir.