Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Akdere Arçelik Servisi

Birçok evde yıllarca var olan beyaz eşyalar daima rahatlık ve kolaylık aracı olmuştur. Geçmişte merdaneli çamaşır makinesinde günümüze kadar teknolojiye uyarlanarak bilgisayarlı beyaz eşyalara kadar dayanmaktadır. Akdere Arçelik Servisi olarak sizin beyaz eşyalarınızı kullanma konusunda her zaman yardımcı oluyoruz.  Zaman geçtikçe eskiyen bir beyaz eşyanın bozulması muhtemeldir.

Servis Konusunda Profesyonel Hizmet Anlayışı

Bulaşık makineniz bozuldu hadi yenisini alalım yerine firmamızı arayarak beyaz eşyanız da gördüğünüz sorunları bize aktararak servisimizde bulunan iş arkadaşlarımız anında evlerinize gelerek bozulan makinelerinizin sorunları tespit ederek onarıma başlarlar. Konusunda yetkili ve incelikle iş yapan uzman personellerimiz arızayı bulma konusunda son derece profesyonel olup sizlere sorunun nerede olduğunu söylemektedir. Onarım ve bakım yapılması gereken makinenizde bulunan parçalarımız firmamız tarafından hızlı sürede yapılıp size teslim ederek işinin ehli personelimize bırakarak sorunu en güzel şekilde giderebilmektedir. Tabi ki de yapılması çok zor olan parçalarınızda çıkabilmektedir. Akdere Arçelik Servisi olarak yedek parça konusunda sizlere her zaman yardımcı olup bozuk olan makinelerinizin parçası hemen yerine getirilmektedir. Servis hizmetlerimiz sırasında yedek parça konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz ve orijinal yedek parça temini yapıyoruz. En kısa sürede parça değişimi yaparak sizlere gereken her türden desteği veriyoruz. Firmamızın personelleri sektörün en deneyimli kişilerinden oluşmaktadır.

Her Beyaz Eşya Sorununun Çözümü Vardır

Siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarınız hemen bozulmayacak şekilde düzgün bir biçimde makinenizin onarımı yapılmaktadır. Sizlerin başlarınızı ağrıtmayacak şekilde firmamız tarafından sorunu çözen ve arızanın nerde olduğunu tespit eden teknik bir ekip bulunuyor. Kendi firmamız tarafından sağlanan yedek parça konusunda ilerleyen zamanda aynı şekilde bozulma söz konusu olduğunda servisimizden takılan yedek parçanın da gerekli garantisi sunmaya öze gösteriyoruz. Firmamızın çalışmaları genelde yerinde tamir anlayışına dayanmaktadır. Ancak sorun çok büyük olduğunda ürünleri atölyelere de götürerek tamirini gerçekleştirmek durumunda kalabiliyoruz. Ancak her durumda en iyi şekilde cihazı ve makineyi teslim ediyoruz.  Akdere Arçelik Servisi firmamızı tercih etme konusunda ve size sunmuş olduğumuz servisin hakkını vererek çalıştığımızı garanti ederiz.