Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Aktepe Arçelik Servisi

Evde kullanımı insanlar için büyük kolaylık ve konfor sağlayan beyaz eşyalar ve küçük el aletleri zaman tasarrufu ve az emek imkânı sağlamaktadır. Çok büyük kolaylıklar sağlayan eşyalar kullanım sırasında arızalanabilmekte, bu durumda da bir servis ihtiyacı doğabiliyor. Aktepe Arçelik servisi bu gibi durumlarda her zaman en iyi hizmeti sunmak için vardır. Alanında uzman teknik servis personelleri ve iş deneyimi ile arızayı kısa zamanda tespit edip tamiri yapılabilmektedir. Tamir sırasında arızalı parçanın değişmesi gerekli olursa da gerekli yedek parça temini de yapılarak işler hızlandırılmaktadır. En kısa sürede en kaliteli hizmeti gerçekleştiren personellerimiz güler yüzlü davranışları ile de rahat bir çalışma gerçekleştiriyorlar.

Eşyalar Güvenli Ellerde

Teknik servis konusunda yaşanılan güvensizlikler insanların artık servis çağırması durumunda iyi bir araştırma yapmasını gerektirmektedir. Güven konusunda yaşanılan sıkıntılar binlerce liralar verilerek alınan eşyaların yapılamaması ya da daha kötü hale gelmesi durumlarının yaşanmasına dayalı olmaktadır. En sağlıklı çalışma sistemi ile bu konularda güven sağlayan firmamız bozulan eşyaları eskisinden daha iyi çalışır durumda teslim ediyor. Aktepe Arçelik servisi olarak Ankara Aktepe semti ve civarında Arçelik marka tüm eşyaların bakım ve onarım işleri tarafımızdan itina ile yapılıyor. İşinin ehli teknik servis personellerimiz her türlü beyaz eşya ya da küçük ev aletlerinin bakımını ve onarımı üstlenip en kısa sürede çalışır durumda teslim ediyor.

Eşya Tamirinde En Özenli İşlemler

Çok fazla paralar ödenen eşyalar en iyi şekilde onarılmak üzere en kaliteli servis hizmetini almalıdır. Bu da firmamız Aktepe Arçelik servisi tarafından sağlanabilmektedir. Eşyaların hasar durumu tespit edildikten sonra bozulan parça yerine gerekli yedek parça temin edilip pratik ve sağlıklı işçilik yapılmaktadır. Yerinde en güzel şekilde tamiri yapılan eşyalar kullanım sırasında güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Çamaşır bulaşık makineleri ocak fırın ve diğer küçül el aletleri gibi kullanım ürünleri evlerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Kullanım sırasında yaşanılan arızalar can sıkıcı ve hayatın aksamasına neden olabilen sorunlar yaratmakta ve biz bu sorunların giderilmesi yönünde gerekli hizmeti sunmaktayız.

Tıkla Acil Ara