Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Abidinpaşa Bosch Servis

Modern hayatın standart rutinlerini kolaylaştıran beyaz eşyaların, kullanımı sahiplerin cihazların temizliğine önem vermeleri makinenin ömrünü uzatmak bakımından çok önemlidir. Kullanıcıların kendilerinin yapabileceği temizlik örneklerinden biride ayda bir cihazın deterjan kutusunu temizlemektir. Deterjan suyla buluşsa bile artık bırakan bir maddedir. Deterjandan kalan atık maddeler makinenin deterjan alım borusunu tıkayabilir. Bu nedenle cihazın ömrünü uzatmak amacıyla bu temizliğin düzenli yapılması önemlidir.

Cihaza Uygun Yedek Parçaların Temin Edilmesi

Arıza kaydı oluşturulmadan önce servislerin iletişim ağında çalışan görevlilerin cihazın marka ve modelini öğrenmeleri önemlidir. Arıza giderme servisi evinize geldiğinde arızanın giderilmesi için gerekli olan yedek parçanın bulunması ve hızlıca temin edilmesi hayati önem taşımaktadır. Abidinpaşa Bosch Servis olarak bu konuyla ilgili arıza giderim sürecinin en başından bu bilgilerin kullanıcı tarafından paylaşılması taraftarıyız. Bunun için servis talep eden kullanıcının yönlendirilmesi bakımından iletişim ağındaki görevlilerin eğitimleri konusunda da ciddi altyapı yenilemelerinde bulunduk.

Arızanın Haritasından Çözüme Ulaşmak 

Abidinpaşa Bosch Servis olarak önceliğimiz kaynaklanan arızanın haritasını daha iletişim sürecinde çıkarmak. Bu sayede hangi beyaz eşya olursa olsun arızası bulunan beyaz eşyanın tamiri sürecini hızlandırarak, kullanıcının beklediği hizmeti verebilmek. Bu sayede kısa zamanda daha çok kullanıcıya ulaşarak, sorun yaşayan birden fazla müşterilerin yardımına koşmaktayız.

Özellikle anakent yaşamın hızlı ritmine alışık olan kullanıcılar için sorunun kaynağını hızlıca tespit edip, çözümün müşterilere hızlıca ulaşmasını sağlamak en büyük amaçlarımız arasında. Kullanıcının memnuniyetinin, hizmetin kalitesi bakımından ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Kullanıcıların Yaptığı Hatalar Ve Geleneksel Kullanım Alışkanlıkları

Abidinpaşa Bosch Servis olarak hizmet verdiğimiz birçok kullanıcının cihazı kullanırken hatalı kullanım metotları sergilediklerinin farkına vardık. Bu hataların birçoğu eski geleneksel kullanım yöntemlerinden kaynaklandığının farkına vardık. Bu nedenle hem servise çıktığımızda hem de arıza sürecinin başındaki iletişim kısmında kullanıcılarımızı cihazlarla ilgili doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

Günümüz teknolojisinde üretilen cihazların kullanım sıklıklarına bakmaksızın cihazın ömrünü sürdürdüğünü gözlemleyebiliriz. Bu nedenden dolayı, cihazın kullanım kılavuzunda belirtilen kullanım şeklini alışkanlık edinilmesi gerektiğini her seferinde vurgulamaya devam edeceğiz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara