Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Akyurt Profilo Servisi

Dayanıklı ev aletleri sloganı ile insanların hayatına giren Profilo, gerçekten de oldukça kaliteli beyaz eşyalar üretmektedir. Ancak tüm teknik ürünlerde olduğu gibi beyaz eşyalarda da zaman zaman arızalanma kaçınılmaz olarak karşılaşılabilen bir durumdur. Bu durum ile karşı karşıya kalan kişilerin yapması gereken en öncelikli şey, kısa süre içerisinde profesyonel olarak hizmet veren bir servise başvurmaktır. Beyaz eşyalar üzerinde bilinçsizce yapılan arıza giderme işlemleri ya da gereksiz kurcalamalar, beyaz eşyanın tamamen kullanılmaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Akyurt Profilo servisi olarak beyaz eşyalarınızda meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi için, ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamızın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz Eşyalarda Bakımın Önemi

Pek çok teknik alette düzgün kullanım ve düzenli bakım sayesinde, daha yüksek performans ve daha uzun süreli kullanım mümkündür. Beyaz eşyalar için de durum böyledir. Düzenli olarak bakımları yapılan beyaz eşyalar, hiç bakım yapılmayan beyaz eşyalara oranla yüzde 40 daha uzun süre arıza yapmadan kullanılabilmektedir. Beyaz eşyaların bakımı, bu konuda uzman olan kişiler tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Beyaz eşyalar hakkında bilgisi olmayan kişilerin bu araçlar üzerinde işlem yapması oldukça sakıncalıdır. Akyurt Profilo servisi olarak beyaz eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu her türlü bakım hizmetini, deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere sunmaktayız.

Derin Dondurucu Arızaları

Derin dondurucular, özellikle kışlık yiyecek stoklamak açısından büyük avantajlar sağlayan beyaz eşyalardır. Bu eşyalar sayesinde kışın bulunması zor olan, ya da hormonlu halde bulunan gıdaları yazdan saklayarak kışın taze taze tüketmek mümkündür. Ancak derin dondurucularda bazen meydana gelen arızalar, stoklanan yiyecekleri çözülme riski ile karşı karşıya getirmektedir. Derin dondurucularda meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcılardan kaynaklanan arızalardır. Kapasitesinden daha ağır miktarda yük doldurmak, sert cisimlerle iç yan yüzeyinde yaralanmalara neden olmak, yanlış ayarlarda çalıştırmak gibi nedenlerle derin dondurucular arıza yapabilmektedir. Akyurt Profilo servisi olarak kullanıcı hataları nedeniyle meydana gelen derin dondurucu arızalarına karşı sizlere çözüm imkânları sunuyoruz.

 

Tıkla Acil Ara