Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Altındağ Profilo Servisi

Beyaz eşya diye tabir edilen bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre gibi ürünler evlerin olmazsa olmaz elektronik parçaları arasında yer almaktadır. Yeni evlenecekler veya yeni ev kuracak kişiler dahi ilk önce beyaz eşya teminine başvurmaktadır. Teknolojinin gelişmesi insanlara birçok alanda işlerini kolaylaştıracak aletler üretmesini sağlamıştır. Bunlar arasında en önemlileri şüphesiz beyaz eşyalardır. Beyaz eşya markaları, her yıl birbirinden farklı özelliklere sahip çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi elektronik ürünleri insanların hizmetine sunmaktadır. Sürekli aktif olarak çalışan bu aletler alındıktan birkaç yıl sonra arıza vermeleri gayet normaldir. Her türlü beyaz eşya bakım ve onarım işleri Altındağ Profilo servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biri olan Profilo marka beyaz eşya parça değişimi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Beyaz Eşya Arızaları

Beyaz eşya arızaları, teknik bir sorundan dolayı veya kullanıcı hatasından kaynaklı olarak oluşabilir. Beyaz eşya alınırken kullanma kılavuzunda bulunan kurallara uygun kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde kullanıcıya bağlı beyaz eşyalarda bazı arızalar görülebilir. Bunun yanı sıra sürekli aktif olarak çalışan beyaz eşyaların yıllar içerisinde bazı parçalarında kırılma veya deformasyon gibi sorunlar görülebilir. Ayrıca taşınma esnasında çarpma sonucu bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ve uzman kişilerden destek alınması gerekmektedir. Beyaz eşyalarınızda görülen kullanıcı hatası veya teknik arızalardan kaynaklı sorunlar için Altındağ Profilo servisi 7/24 saat sizlere hizmet vermektedir.

 

Beyaz Eşyalarda Görülen Arızalarda Ne Yapmalıyım?

Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi aletler yüksek fiyatlı aletlerdir. Beyaz eşyalarda görülen her türlü arızalanmalarda profesyonel destek alınması gerekmektedir. Aksi takdirde amatörce yapılacak müdahaleler neticesinde yüksek fiyatlarla alınan beyaz eşyalar kullanılamaz hale gelebilir. Ayrıca beyaz eşyalarda görülen arızalanmalarda güvenilir ve kaliteli bir firmadan yardım alınması gerekmektedir. Parça değişimi gerektiren durumlarda orijinal parça kullanılması gerekmektedir. Beyaz eşyalarda görülen arıza, bakım ve parça değişimi için Altındağ Profilo servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız beyaz eşya tamirinde kaliteli ve garantili hizmetin adresidir.

Tıkla Acil Ara