Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Bağlıca Profilo Servisi

Evlerde bulunan beyaz eşyalar insan yaşamını kolaylaştıran ve yaşam kalitesini yükselten makinelerdir. Kalitesi yüksek olan bu makineler son derece yüksek standartlarda üretilmektedir. Ancak belli bir süre sonra çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli sorunlar çıkarmaya başlar. Beyaz eşyalarının işlevlerini yerine getirememesine neden olan sorunlarda kişilerin konforunu kaçıran olumsuzluklar içerisinde yer almaktadır. Profilo eşyalar da zamanla bozulmalar ortaya çıkararak huzur kaçıran durumlara neden olabilmektedir. Bağlıca Profilo servisi firması olarak son derece titiz çalışmalar ortaya çıkarıyoruz ve beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunları tamamen gideriyoruz. Firmamız standartları bakımından en iyi teknik servis firmaları arasında yerini almaktadır.

 

Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Bağlıca Profilo servisi firmamız detaylara büyük önem veren bir firmadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, set üstü ocak, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya statüsündeki tüm eşyaların bakım ve onarımı hizmetini sunuyoruz. Kaliteli bir teknik servis firması arayışındaysanız kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız son derece kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Standartlarımız ölçüsünde sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı hatası nedeni ile ortaya çıkan sorunlardır. Bunların çözülmesi kolay olmakla birlikte genelde yerinde hizmet ile kısa sürede tamir edilmektedir. Ancak donanımdan kaynaklanan ve artık işlevini tamamen yitirmeye başlayan parçalardan kaynaklanan sorunlar olduğunda durum daha da ciddi boyutlarda demektir.

 

Beyaz Eşyaları Tamir Etme Süreci

Bağlıca Profilo servisi olarak hizmetlerimizi geniş bir skalada gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarda oluşan sorunlara göre farklı teslimat tarihlerimiz oluyor. Eşyaları eğer yerinde tamir etme durumumuz var ise eşyayı yerinden oynatmadan tamir işlemini yapıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. Ancak parça değişimi olacaksa ya da daha önemli bir çalışma yapılması gerekiyorsa firmamız eşyayı alıp atölyelerimize getiriyor. Tamir işlemi kısa sürede yapılıyor ve sizlere teslim ediliyor. Arıza kaydı bırakan tüm müşterilerimize geri dönüş sağlıyoruz. Profilo markası olarak mutlaka standartlarımızı yüksek tutmaya önem veriyoruz. Her türlü işlem için bizlere ulaşabilir ve beyaz eşyalarınız için bizlerden hizmetler alabilirsiniz. 7/24 arıza kaydı bırakma imkânı sunuyoruz.

Tıkla Acil Ara