Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Bahçelievler Profilo Servisi

Gelişen son teknoloji ürünleri olan beyaz eşyalar gün geçtikçe her eve ihtiyaç haline gelebilmektedir. Konforlu ve hayatın akışı açısından son derece önemli bir durum haline gelmiştir. Olmazsa olmaz denilen beyaz eşyaların arızalanması günlük yaşantıyı zora sokabilmektedir.

Bahçelievler Profilo Servisi firmamız olarak arızalanan tüm beyaz eşyalarınızı en özenle ve özverili şekilde sorunları çözüme kavuşturulmaktadır. Günümüzün çağına göre ayak uydurarak son derece yüksek kalitede bakım ve onarım servisi veren firmamız bulunmaktadır. Olur olmadık anda bozulan makineleriniz için 7 gün boyunca hizmet veren firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz.

Hasar Sorunları

Gezici servis araçlarımız vereceğiniz adrese hızlı bir şekilde gelmektedir. Gelişen çağın son teknolojisi ürünleri olan arıza tespit cihazlarımızla beyaz eşyalarınız da oluşan arızaların tamamını tespit etmektedir. Tespit edilen arızaları yerinde bakım hizmeti ile servise götürmeye gerek kalmadan hazır hale getirilmektedir. Değişmesi gereken parçalarınızı öncelikle olarak onarım yapılmaktadır. Bahçelievler Profilo Servisi firmamızda yapılması gereken parçalarınızı uygun testlerden geçirilerek son kontrolleri yaparak makinenize takılmaktadır. Buzdolabının yeteri kadar soğutmaması, çamaşır makinelerinin yüksek ses çıkarması, bulaşık makinesinin yeterli hijyeni sağlamaması ciddi problemler arasındadır. Bu sorunların bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklanırken bir kısmı da artık işlevini yitirmeye başlamış olan donanımdan kaynaklanmaktadır. Son derece kaliteli hizmet veren servis firmamız arıza detaylarına her zaman gereken önemi vermektedir. Firmamıza bırakılan her beyaz eşya çalışır durumda sizlere geri teslim edilir.

Fiyatlarda Güvenilirlik

Bahçelievler Profilo Servisi olarak beyaz eşyalarınızı servisimize getirmeden öncelikli olarak yerinde bakım hizmeti ile evlerinizde yapılmaktadır. Arızalanan parçalarınızı hızlı bir şekilde firmamızdan yedek parçası temin edilmektedir. Firmamıza getirilen parçalarınızı son derece titizlikle bakımları ve testleri yapılıp makinenize takılmaktadır. Uzman kadro ekibimizle birlikte haftanın her günü beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Firmamızda bulunan ekiplerimiz eğitimli ve deneyimli olduğundan dolayı arızaları giderme hususunda hızlı ve pratiklik konusunda yeterli alana sahiptir. Yedek parça fiyatları makinenizin hangi işlevinde kullandığına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Arızalarının onarımında ve tespitinde ücretlerimiz makul fiyatlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik verilmektedir.

Tıkla Acil Ara