Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Akyurt Siemens Servisi

Akyurt Siemens servisi hizmeti veren firmamız Siemens beyaz eşyalarınız için en iyi şekilde hizmet veriyor. E19 ve E25 kodu veren beyaz eşya arızalarını kullanıcıların kendilerinin gidermesi kolay değildir. Bu gibi durumlarda çamaşır makineniz için bizden yardım alabilirsiniz. E 26 gibi bir hata veren çamaşır makineniz için de mutlaka alanında uzman birisinden yardım almalısınız. Siemens çamaşır makinelerinin tadilat ve onarımı için bizi ararsanız en kısa zamanda size ulaşırız. Siemens Bulaşık makineleri ile ilgili en sık karşılaşılan hata kodları ise E01, E02, E03, E04 ve E05 gibi hata kodlarıdır. Bunlar genel olarak makinenizle ilgili teknik bir arızanın meydana geldiğinin habercisidir. Firmamızı ararsanız bulaşık makineniz için en iyi çözümleri getirebiliriz.

Siemens Buzdolabı Arızaları

Buzdolabı evimizin en çok kullanılan ve olmazsa olmaz beyaz eşyalarından birisidir. Siemens gibi kalitesi dünyaca kanıtlanmış bir markanın buzdolabı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akyurt Siemens servisi konusunda yardımcı olan firmamız E8, E33 ve E48 gibi en çok karşılaşılan buzdolabı arızaları durumunda hemen evinize ulaşıp kaliteli bir hizmet veriyor. Buzdolabınızı riske atmamak ve en iyi şekilde bakım ve onarımını yaptırmak için bizi aramanız yeterlidir. Firmamız ilkesel olarak öncelikle buzdolabı ve bütün beyaz eşyalarınızın yerinde tamiri için uğraşıyor. Ancak beyaz eşyalarınızın parça temini gibi atölyemize getirilmesi gerektiği durumlarda da kısa sürede tamir hizmeti veriyoruz. Yedek parça temini konusunda tamamen orijinal ve lisanslı parçalar kullandığımız için herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Servis Hizmetinde Profesyonel Destek

Siemens fırınları tadilatı ve onarımı için de size bir telefon kadar yakınız. Siemens fırınınızla karşılaştığınız her sorun için bizi arayabilirsiniz. Akyurt Siemens servisi sağlayan firmamız onarımını yaptığı her beyaz eşya için bakım hizmetini de ücretsiz olarak yapıyor. Beyaz eşya arızaları herkesi korkutur ve gündelik yaşantımızı kesintiye uğratır. Ama artık bu konuda gereksiz yere kaygılanmanıza gerek yoktur. Tadilat hizmeti veren ustalarımız bu konuda yetkin ve deneyimlidir. Her türlü beyaz eşya arızası konusunda deneyim kazanmış olan firmamız müşterilerin memnuniyetine önem veriyor ve en iyi şekilde hizmet veriyor.

Tıkla Acil Ara