Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Altındağ Siemens Servisi

Günümüzde çok sayıda kişinin evinde bulunan beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştırmakta ve zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadırlar. Bu eşyaların içinde fırın, ocak, buzdolabı mutfakta bulunan beyaz eşyalardır ve yemek pişirme veya saklama işlemleri için bize yardımcı olurlar. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise temizlik amacıyla kullandığımız beyaz eşyalardır.

Bu beyaz eşyalar hayatımızda büyük role sahip oldukları için yaptıkları arızalar canımızı sıkabilir. Bu arızaların bir an önce çözülmemesi hem hayatımızı olumsuz etkiler hem de arızanın büyümesine sebep olur. Altındağ Siemens Servisi olarak beyaz eşyalarınızın yaptığı arızaları en kısa sürede çözmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Beyaz eşyalar sürekli çalışan elektronik cihazlar olduğu için arıza yapmaları son derece normaldir. Arızalar çok ufak sebeplerden kaynaklandığı gibi bazen de ciddi olabilir. Beyaz eşyaları çalıştırmak için kullandığımız düğmeler, tuşlar veya kapaklar cihazın içindeki düzeneği harekete geçirmektedir. İnce kablolardan ve ufak parçalardan oluşan bu düzenekler ise ufak bir müdahaleden etkilenerek çalışmayı durdurabilir. Bazı arızalar ise teknik sebeplerden kaynaklanmaktadır.

Altındağ Siemens Servisi burada devreye giriyor ve arızalarınızı çözmek için her ihtiyacınız olduğu anda size hizmet veriyor. Cihazınızdaki problemi en kısa sürede bulup onarımını sağlıyor ve cihazı size teslim ediyoruz. Müşteri olarak hizmetten memnun kalmanız bizim için çok önemlidir.

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Altındağ Siemens Servisi olarak siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çabalıyoruz. Arıza yapan cihazlarınızı ilk önce inceleyip arızanın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Daha sonra, arızalanan parçanın onarımına geçiyoruz. Eğer parçanın onarımını yapılamıyorsa, yedek parça temin etmek için harekete geçiyoruz. Yedek parçayı temin ettikten sonra arızalı parçanın değişimini yapıyor ve ürününüzü teslim ediyoruz. Bu işlemleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Verdiğimiz bütün hizmetleri garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Ürünü teslim aldıktan sonra yaşayacağınız problemlerde cihazı tekrar onarmamız için getirebilirsiniz, ücret almadan onarımını gerçekleştireceğiz. Sizler için en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyor ve aldığınız hizmetten memnun kalmanıza çok önem veriyoruz. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

Tıkla Acil Ara