Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Aydınlıkevler Siemens Servisi

Günümüzde hemen hemen her evlerde beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Hayatımızı bir nebzede olsa kolaylaştıran ve tasarruf sağlayan eşyalardır. Eskiden beri kullanılan ve günümüze kadar birçok geniş özellikleriyle beraber karşımıza çıkmaktadır. Bu beyaz eşyaların bozulması ya da arızalanması durumunda sağlıklı bir hizmet veren beyaz eşya servisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Aydınlıkevler Siemens Servisi olarak beyaz eşyalarınızın arızaların giderilmesi hususunda kaliteli bir hizmet vermektedir. Evlerinizde ki tüm beyaz eşyalarınız tamir, onarım ve bakım yapılmaktadır. Bilgi almak için servisimizi arayabilirsiniz. Firmamız Ankara’nın Altındağ ilçesinin Aydınlıkevler mahallesinde yer almaktadır.

BozulmaArızalanma Sebepleri

Aydınlıkevler Siemens Servisi olarak sunmakta olduğumuz hizmette sınır tanımıyoruz. Çevremizde ki tüm siemens beyaz eşyaları tamir etmekteyiz. Firmamızı arayarak bilgi alabilir ve müşteri kaydını oluşturabilirsiniz. Firmamıza arızalanan beyaz eşyaların bakımı için vereceğiniz tarihte servisimizde ki uzman personeller beyaz eşyanızın bulunduğu alana gelerek hızlı bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır.

Firmamızda ki uzman personeller işinin ehli ve tamir konusunda profesyonel bir şekilde işçilik yapmaktadır. Arızalanan beyaz eşyalarınızın arıza tespitinde arızanın hangi durumdan kaynaklandığını siz kıymetli müşterimize aktarmaktadır. Daha dikkatli bir kullanım için firmamız personellerinin aktaracağı bilgileri dikkate almanızı önemle rica ederiz.

Son Derece Kaliteli Onarım

Arızaların nereden çıktığını birçok müşterimiz merak etmektedirler. Bu arızalardan bahsetmek gerekirse; buzdolabının kapağı kapanması, motoru kilitlemesi, çamaşır makinesinin kireç tutması, suyu aktarmaması, bulaşık makinesinin pis suyu dışarı aktarmaması, pervanesi kırılmaması, fırınların pişirmemesi gibi birçok sebep saymak mümkündür. Düzenli ve dikkatli kullanımda makineniz arıza vermemektedir.

Müşteri memnuniyeti firmamız açısından son derece önemli bir konudur. Tüm arızalarını giderdiğimiz beyaz eşyalarda uzun ömürlü olacak şekilde garanti vermekteyiz. Bozulan parçalarını yenisiyle değiştirmenin yanı sıra parçanın onarım ve bakımı öncelik sıramızdır. Gerekli yedek parçalar firmamız tarafından hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Hayatı kolaylaştıran bu ürünlerin hızlı bir şekilde arızaların giderilmesi için firmamız canla başla çalışmaktadır. Yedek parça fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin bütçesini aşmayacak şekilde uygun tariflerden oluşmaktadır. Aydınlıkevler Siemens Servisi olarak 7/24 hizmetinizdedir.