Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Ayrancı Siemens Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlara birçok alanda ihtiyaçlarını karşılayacak pratik ve hızlı çözümler sunan aletler üretilmiştir. Bu aletler arasında belki de en faydalı olan cihazların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Beyaz eşyalar, evin en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Yeni evlenecek veya ev kuracak kişiler dahi ilk önce beyaz eşya alma telaşına girerler. Özellikle evlerde insanların hayatını kolaylaştıran beyaz eşyaların birçok modeli bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar; fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi aletlerden oluşmaktadır. Bu cihazlar elektrik yardımı ile çalışmaktadır. Bu cihazlar nerdeyse gün boyu hiç durmadan çalışmaktadır. Bu nedenle yılar içerisinde bazı arızalar görülebilir. Bu arızalar teknik sorunlardan dolayı veya kullanıcı hatasına bağlı olarak görülebilir. Bu gibi arızalarda Ayrancı Siemens Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız..

Çamaşır Makinesinde Görülen Arızalar

Çamaşır makinesinin ortaya çıkarabileceği muhtemel arızalar şunlardır:

  • Makineye elektrik gitmemesi
  • Makinenin deterjan veya yumuşatıcı almaması
  • Makinede içerisinde bulunan parçaların eskimesi veya kırılması
  • Makinenin suyu ısıtmaması

Bunların yanında makinede aşırı ses ve titreşim olması, makinenin su kaçırması da önemli sorunlar içerisindedir.

Bulaşık Makinesinde Görülen Bazı Arızalar

Makinenin su akıtması, makinenin programda takılı kalması veya çalışmaması, makinenin deterjanı almaması veya eritmemesi, parlatma sorunu, makinenin aşırı ses ve gürültü çıkarması gibi birçok sorun olabilmektedir.

Buzdolabında Görülen Bazı Arızalar

Buzdolabının soğutmaması veya aşırı soğutması, buzdolabının altından su gelmesi, çok gürültülü çalışması, motorun bazen çalışıp bazen çalışmaması gibi birçok farklı arıza ortaya çıkabilmektedir. Her türlü beyaz eşya arızalarında ürünün tamiri, bakımı ve parça değişimi Ayrancı Siemens Servisi tarafından yapılmaktadır.

Beyaz Eşya Arızalarında Kalite Hizmet

Beyaz eşyalar elektronik ve hassas cihazlar olduğundan, işinin ehli kişiler tarafından tamir ve bakımının yapılması gerekmektedir. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından yapılmış bir müdahale daha büyük arızalara neden olabilir. Ayrancı Siemens Servisi olarak profesyonel ve eğitimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya bakım, tamir ve parça değişiminde güvenilir ve garantili hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.  Firma olarak amacımız, kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini kazanmaktır.