Siemens Teknik Servis
16 Nisan 2020

Ayvalı Siemens Servisi

Siemens marka olan her türlü ürünün servis hizmetini veren firmamız Ayvalı siemens servisi alanında son derece profesyonel hizmet vermektedir. Ankara ayvalı ve yakın bölgelerinde beyaz eşya ve diğer siemens ürünlerinin bakım ve tamir işlemleri itina ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların bozulması durumunda firmamızla irtibata geçerek arıza kaydı bırakılması sonrasında en kısa sürede teknik servis personellerimiz eşyaların bakımı için verilen adrese geleceklerdir. Eşyanın hasar tespiti yapılıp gerekli olan tamir işlemleri yerinde en hızlı şekilde yapılmaktadır. İşlem sırasında bozulan eşyanın değişmesi gereken parçalarını da temin ederek daha hızlı ve sağlıklı servis hizmeti gerçekleştirilmektedir. İşinde uzman teknik servis personellerimiz en sağlıklı hizmetleri ile eşyaların en sağlıklı en kaliteli şekilde kullanılmasına katkıda bulunmaktadırlar.

Kaliteli ve Sağlıklı Çalışmalar

Kaliteden ödün vermeden yapılan çalışmalar sonrasında eşyaların en verimli şekilde kullanılması sağlanmış oluyor. Ayvalı Siemens servisi beyaz eşya gurubunda olan kombilerin yıllık bakımında ve tamir işlemlerinde de gerekli olan en sağlıklı bakım ve tamir işini yapmaktadırlar. Yıllık bakımının aksatılmadan yapılması gereken kombiler bakım sonrası daha iyi ısı ve daha az fatura kullanımı imkânı yaratmaktadır. Tasarruflu kullanım için kombilerin yıllık bakımının yaptırılması önemli ve gereklidir. Siemens ürünlerinin tamamında bakım ve tamir en itinalı şekilde yapılmakta ve mümkün olan en indirimli fiyatlandırma yapılmaktadır. Ürünlerde uzun ömürlü kullanım için kaliteli işçilik en kısa sürede en güzel şekilde yapılmaktadır.

Güven Veren Uzun Ömürlü Hizmet

Eşyaların bakım ve tamirinin yapılmasının ardından yaşanabilecek her sorunda müşterilerimizin yanında oluyoruz. Uzun yıllar birikimini yaptığımız tecrübe ve bilgilerimiz her konuda gereken en sağlıklı hizmet tarafımızdan sunulmaktadır. Ayvalı siemens servisi olarak yenilikçi pratik uygun ve kaliteli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her koşulda en iyi işçilik en sağlıklı kullanım en uygun fiyatlandırma ve hızlılık müşteri memnuniyeti yaratan konulardır. Bozulan eşyaların yapımının en kısa sürede tamamlanması kullanıcıların ev işlerinde ve düzenlerindeki aksamaları gidererek işleri kolaylaştırmaktadır. Eşyaların sağlıklı ve kaliteli kullanımı konusunda gereken her şey en ince detayı ile yapılmaktadır.

 

Tıkla Acil Ara