Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Aydınlıkevler Beko Servisi

Aydınlıkevler Beko Servisi olarak sizlere bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişiminde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız zamanla arıza gösterebilir ya da bakıma ihtiyaç duyabilir. Bunun için beyaz eşya sevisi olarak sizlere kısa sürede yardımcı olmaktayız. Öncelikle sizin adınıza bir arıza kaydı oluştururuz. Daha uzman teknik personelimiz evinize gelerek arıza tespiti yapar. Yedek parça değişimi gerektiği zaman ise sizlere mutlaka bilgilendirme yapar. Bu noktada da profesyonel hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Sizde kaliteden ve güvenli hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Aydınlıkevler Beko Servisi Hakkında Bilgi

Bazen beyaz eşyalarınızın garanti süresi bittiğinde teknik servisler sizlerden yüksek fiyat talep edebilir. Hatta yapılan parça değişimlerinde bilgilendirme yapılmadığından mağduriyet yaşayabilirsiniz. Ancak firmamız tüm bu mağduriyetleri yaşamamanız için Aydınlıkevler Beko Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Örneğin; buzdolabınızda soğutmama, çalışmama, buz kıramama gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun içinde profesyonel destek almanız sizin için avantajlı olacaktır. Uzman bir teknik ekiple çalışmak işlerinizi kolaylaştıracak ve mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir.

Bazı durumlarda yaşadığınız arızlar uzun süre çözüm bulamayabilir. Hem zaman açısından mağduriyet yaşayabilirsiniz hem de sıklıkla kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalanması sonucu mağdur olabilirsiniz. Firmamız ise kısa sürede sizlere yardımcı olarak tüm sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Sektördeki tecrübemiz ve gösterdiğimiz kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktayız.

Aydınlıkevler Beko Servisi Fiyatları

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucu ya da diğer tüm beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlarda Aydınlıkevler Beko Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Karşılaşılan arıza sonucu verilen fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Örneğin; yedek parça temini ve değişimi ile bakım masrafları arasında fark bulunmaktadır. Arıza çeşidi bir anlamda fiyatı belirlemektedir. Ancak firmamız piyasa koşulları dahilinde sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra kısa süre gösterdiğimiz performansımız ile mağduriyet yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Önceliğimiz her zaman sizlerin aldığınız hizmetten menün kalmanızdır.  Yaşadığınız her türlü beyaz eşya problemlerinde daima sizlere yardımcı olmaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramanız olacaktır.

Related Tags