Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Ayrancı Beko Servisi

Teknolojinin gelişmesi birlikte birçok elektronik eşya günlük işlerimiz kolaylaştırmak amacıyla hayatımızda yer edinmesine sebep olmuştur. Geçmiş zamanda yaşanan elde çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi işler, artık makinalar tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşyalar, her evin temel ihtiyaçları arasındadır. Yeni evlenecek kişiler dâhi ilk önce beyaz eşya alma telaşı içerisine girmektedir. İnsanlar için büyük kolaylık sağlayan bu cihazlar zaman zaman bazı sebeplerden dolayı arızalanabilir. Kişilerin mağdur olmaması için bu arızaların hemen giderilmesi gerekmektedir.

Ayrancı Beko servisi beyaz eşya tamirinde, en hızlı ve kalıcı çözümleri sunmaktadır. Bu gibi evlerin temel ihtiyaçlarının, uzman kişiler tarafından kısa sürede tamir edilmesi çok önemlidir. Firmamız, verilen adrese kısa süre içerisinde ulaşarak beyaz eşyanın arızasını tespit etmektedir. Eğer sorun evde giderilecek bir sorun ise hemen tamir edilmektedir. Ancak arıza daha büyükse firmamız bünyesinde çalışan elemanlar tarafından tamir edilmesi için tamirhaneye taşınır. Kısa süre içerisinde arıza giderilir ve tekrar müşterimizin adresine götürülüp kurulumu yapılır.

Beyaz Eşyalarda Görülen Arızalar

Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda arızalanmalar görülebilir. Çamaşır makinasında görülen arızalanmalar, makinenin su almaması, deterjan almaması, programda takılı kalması gibi sorunlar çok sık görülür. Bulaşık makinesinde ise suyu ısıtmama, pervanenin dönmemesi, makineye elektrik gitmemesi gibi sorular görülebilir. Evlerin en temel ihtiyaçlarından buzdolabında ise soğutmama veya donma, su akıtma, motor arızası gibi sorunlar oluşabilir. Beyaz eşyalarda görülen diğer bir sorun ise parçaların kırılması veya eskimesidir.

Bu gibi durumlarda parça değişimi yapılması gerekmektedir. Beyaz eşyalarda, bunlara benzer pek çok sorun görülmesi normaldir. Önemli olan arıza tespit edildiğinde profesyonel kişilerden yardım almaktır. Ayrancı Beko Servisi olarak her türlü arıza, bakım ve parça değişimi gibi hizmetleri vermektedir. Kaliteli ve garantili hizmet için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Ve Bakım Fiyatları

Beyaz eşyalarda görülen arızalanmalarda, belirli bir fiyat yoktur. Çünkü arızanın büyüklüğü, parça değişimi gibi etkenler fiyatı etkilemektedir. Ayrancı Beko servisi en kaliteli hizmeti düşük fiyatlara sunarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Related Tags