Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Ayrancı Arçelik Servisi

Ev eşyaları evin düzeni ve işlerin daha kolay yapılması daha az emek harcanması gibi konularda çok büyük yardımcılardır. Kullanımı büyük kolaylık sağlayan ev eşyalarının sorun çıkarması durumunda Ayrancı Arçelik servisi firmamızdan en sağlıklı hizmet alınabilmektedir. Ev işlerinde çok büyük kolaylıklar sağlayan beyaz eşya çeşitleri ve diğer alanlarda kullanılabilen küçük ev aletlerinin bakım ve tamir işlerinde en güvenli hizmet en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Arçelik marka eşyalarda sağlamlık ve güvenilirlik yıllardır kullanıcısı tarafından test edilmiş ve onaylanmış bulunmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen eşyaların yanlış kullanımı veya başka nedenlerden dolayı arızalanması durumunda alanında en iyisi olan teknik servis personellerimiz sağlıklı bir bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Eşyalarla İşler Daha Kolay İşe Harcanacak Vakit Size özel

Ev işlerine harcanan zamanı ve eforu insanlar sevdiklerine ayırsın diye eşyaların sağlıklı kullanımı konusuna özen gösteriyoruz. Ayrancı Arçelik servisi olarak işinin ehli teknik servis personellerimizle birlikte kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tamir sırasında bozulan parçanın değişimi gerekli olduğunda parçayı orijinali ile değiştirip ürünün kalitesine zarar vermeden tamir sonrasında da en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Evdeki Arçelik marka bir eşya ile ilgili sorun yaşayan her insan firmamızdan gerekli olan hizmeti en kısa sürede en sağlıklı şekilde alabilmektedir. İletişime geçilip arıza kaydı bırakıldıktan kısa bir süre sonra teknik servis personellerimiz servis hizmeti için evlerinize gelip eşyayı yerinde tamir ettikten sonra kullanılır durumda teslim etmektedirler.

Kalite ve Güven Yanında Hızlılık sunuyoruz.

Ayrancı Arçelik servisi bu alanda uzun zamandır yer alarak bilgi ve deneyim sahibi olmuş bir firmadır. Sürekli yenilenerek yenilikleri takip ederek ilerleyen işine saygı duyan ve sonrasında başarı elde eden tüm çalışanlarımız özverili ve sağlam çalışmalar yapmaktadır. Bozulan eşyalar yüzünden yaşanan sıkıntıların en hızlı ve en sağlam şekilde çözüme kavuşturulması yanı sıra uygun fiyatlandırmalarda yapılarak bütçeye destek olunmaktadır. Arçelik bir dünya markası haline gelmiş durumda iken Arçelik marka eşyaları servis hizmeti de en kaliteli şekilde yapılmalıdır prensibi ile çalışmalara devam edilmektedir.

Tıkla Acil Ara