Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
26 Mart 2020

Ayvalı Arçelik Servisi

Evimizde ki beyaz eşyaları ne kadar düzgün kullanmaya özen göstersek de bazen işe yaramıyor. Ufacık bir hata ile onların bozulmalarına sebep olabiliyoruz. Kullanım şekline bağlı gelişen arızaları firma olarak gidermeye özen gösteriyoruz. Küçük ev aletleri, beyaz eşya tamir ve onarım, yedek parça temini ile tüm arızalarınızı gidermek için çalışıyoruz. Tüm Arçelik marka beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin tamir, bakım ve yedek parça teminini Ayvalı Arçelik Servisi olarak yapıyoruz. Servisimize bildirdiğiniz arıza kaydını en kısa süre de gidermek, sizlere iyi bir hizmet vermek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Beyaz Eşyalardaki Arıza Nedenleri

Beyaz eşyaların kullanıma bağlı olarak, yer değiştirme ya da uygunsuz kullanım sebepleriyle bozulabilmektedir. Örneğin buzdolabınız yiyeceklerinizi eskisi gibi taze tutmuyor, motor kısmından da daha önce duymadığınız sesler gelmeye başladı ise bir sorunu var demektir. Öncelikle sizin bir göz muayenesi yapmanız gerekir. Teknik destek almak için gözlem yapmak iyi olacaktır.

Buzdolabınız dijital bir ekrana sahip yeni bir model ise, üzerinde arıza kodu ile sorunu çözmek daha kolay olmaktadır. Mesela E6 hatası alıyorsanız dolabınızda dondurucu ve soğutucu sensöründe sıkıntı var demektir. Soğutucu bölüm yeteri kadar soğutmuyor ya da hiç çalışmıyor demektir. Parçanın değişmesi gerekmektedir. Bizde Ayvalı Arçelik servisi olarak bu değişimi gerçekleştiriyoruz.

Arıza Bildiriminde Bulunurken Ne Yapılmalı?

Buzdolabı bir evin en önemli beyaz eşyalarının başında gelir. Yediğimiz tüm gıdaların saklanması için sorunsuz çalışması önemlidir. Sorunsuz çalışan dolabınız birkaç gündür size sıkıntı yaşatmaya başladı ise çok geç kalmadan servisi çağırmalı ve gerekti tamir ve bakımı yaptırmalısınız. Sorunlu olan parçanın temin ve değişimi için geç kalmak diğer parçalara da zarar veriyor. Buzdolabı arızası kısa süre içinde giderilmelidir.

Ayvalı Arçelik Servisi olarak  tüm parçaların tamir, bakım ve onarım, yedek parça teminini sizin için yapmaktayız. Bize arıza kaydını bildirdiğiniz zaman en kısa süre içinde arızanızın giderilmesi için gerekli bütün işlemleri sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Servis olarak beyaz eşya ve küçük ev aletleri tamiri yapılmaktadır.

Tıkla Acil Ara