Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Ayvalı Profilo Servisi

Elektrik hayatımıza girdiği günden beri her şey eskisinden daha kolay bir hal aldı. Elektrik ile çalışan aletle icat edildikten sonra zaman ve enerji tasarrufu yapmaya başladık. Günlük işlerimizi bizim yerimize halleden bu aletler hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasındadır. Beyaz eşyalar da bu teknolojik aletlerin içindedir. Çamaşır ve bulaşık gibi çok zaman alan yorucu işleri tek tuşla halletmemizi sağlayan bu cihazlar evlerimizin demirbaşlarıdır. Bu yüzden de beyaz eşyalarımızın arızalanması bizi birçok yönden olumsuz etkiler. Ayvalı Profilo Servisi olarak beyaz eşyalarınızın arıza durumlarında her zaman destek vermeye hazırız. Profesyonel kadromuzla birlikte size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Evimizin vazgeçilmezlerinden olan beyaz eşyalarımızın arızalanması olağan karşılanması gereken bir durumdur. Profilo, kaliteli beyaz eşyalar üreten bir markadır. Buna rağmen Profilo marka cihazlarda da zaman zaman arıza durumu gözlenebilmektedir. Beyaz eşyalar elektrik enerjisi ile çalıştıkları için içlerinde ince kablolar ve karışık düzenekler bulunur. Bu sistemlerde meydana gelen en ufak bir yer değiştirme veya zedelenme cihazın arızalanmasına sebep olabilmektedir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar olduğu gibi teknik sebeplerden kaynaklanan arızalar da mevcuttur. Cihaza en ufak bir yanlış müdahaleniz sonucunda arıza meydana gelmiş olabilir. Bu durumlarda en önemli nokta vakit kaybetmeden cihazın onarılmasıdır. Ayvalı Profilo Servisi olarak deneyimli kadromuz sayesinde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Profilo Servisi Hizmet İçeriği

Ayvalı Profilo Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda arızalanan cihazlarınızın onarımını vakit kaybetmeden yapıyoruz. İlk olarak arızalı parçayı bulabilmek için cihaza arıza tespiti yapıyoruz. Arızalı parça tespit edildikten sonra vakit kaybetmeden parçanın onarımını yapmaya başlıyoruz. Eğer parçanın onarımı yapılamayacak durumda ise yedek parça temin ediyor ve arızalı parçayı yenisi ile değiştiriyoruz. Tüm bu işlemleri mümkün olan en kısa süre içinde yaptıktan sonra cihazı size çalışır şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyanızı teslim aldıktan sonra tekrar arıza yaşamanız durumunda ise cihazınızın onarımını ücretsiz şekilde tekrar yapıyoruz. Hizmetlerimiz garantilidir ve önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 

Tıkla Acil Ara