Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Sanatoryum Profilo servisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi evlerde günlük olarak kullanılan beyaz eşyalardandır. Bu eşyaların bu kadar aktif bir şekilde kullanılması ise zaman zaman bazı arızaların ortaya çıkmasının temelini oluşturabilmektedir. Ve kullanım kılavuzuna dikkat edilmeden kullanılan beyaz eşyaların ciddi problemleri ortaya çıkabilmektedir. Beyaz eşyaların motor kısımları ve beyin kısımları farklı olduğu için ortaya çıkan sorunlar da müdahalede profesyonel bir yardım almak oldukça önemlidir. Aksi takdirde verilecek daha büyük bir zarar ile arızalar çok ciddi boyutlara gelebilir Hatta beyaz eşyaların hurdaya çıkmasına neden olabilir. Bu sorunların giderilmesi için Sanatoryum Profilo servisi ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Neden Arıza Yapar?

Beyaz eşyaların yapıları gereği birçok farklı alanları bulunmaktadır. Bu sebep ile de yapılacak bazı küçük yanlış kullanım hataları bile arıza vermelerine neden olabilir. Beyaz eşyaların bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bulaşık ve çamaşır makinelerinin düzenli bir şekilde temizleyici ürünler ile temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca bulaşık makinesinde filtre kontrollerinin sıklıkta yapılması da önemli bir diğer ayrıntılardandır. Çamaşır makinelerinde deterjan gözünün temizlenmesi, Kazan içinin temizliği ve lastik temizliğinin yapılması da önemli olan diğer ayrıntılardandır. Buzdolabının buzluk kısmı ise ürünler konulurken dikkat etmek gerekmektedir. Yapılacak herhangi yanlış istiflemede buzluk kısmının karlanması ve buzlanması gibi sorunları ortaya çıkarabilir. Bahsi geçen tüm konulara dikkat edilerek beyaz eşyalara doğru bir şekilde müdahale edilirse ortaya herhangi bir arıza çıkmaz. Herhangi bir sebeple beyaz eşyanızı arızalanır ise Sanatoryum Profilo servisi ile iletişime geçerek profesyonel ve hızlı bir yardım alabilmeniz mümkündür.

Beyaz Eşya Arızası Nasıl Giderilir?

Sanatoryum Profilo servisi olarak beyaz eşyaların arızalarının yerinde gidermeye önem vermekteyiz. Biliyoruz ki eşyalarınız sizin için çok değerli ve önemlidir. Onların uzun süreli olarak tamiratta kalması ise sizleri oldukça mağdur edecektir. Firmamız bu bilinç içerisinde olduğu için beyaz eşyaların yerinde tamiratı konusunda ciddi bir çalışma yürütmektedir. Eşyalarını tamiratını gerçekleştirecek olan ekip arkadaşlarımız teknik anlamda bilgili kişilerden oluşmaktadır. Güvenli bir şekilde her marka modeldeki beyaz eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Beyaz eşyanızdaki sorunu ciddi bir boyutta ise ve yedek parçaya gereksinim duyuluyor ise firmamız bu konuda da yardımcı olmaktadır. Sizlere orijinal parçaları getirirken bu parçaların garantisinde sizlere sunmaktayız. Herhangi bir beyaz eşya sorununuzda firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilmeniz mümkündür.

 

Tıkla Acil Ara