Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Bağlıca Bosch Servisi

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran birbirinden özel ürünler var. Bu ürünlerin sayısı da giderek artıyor. Çok farklı markaların, çok özel ürünleri bulunuyor. Hemen her insanın kendince bir nedenden ötürü tercih ettiği marka var. İşte onlardan bir tanesi de Bosch markası ürünleridir. Biz de Bağlıca Bosch servisi olarak başta Bağlıca olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet veren bir firmayız.

Bağlıca Semtine Genel Bakış 

Bağlıca Bosch servisi olarak firmamız hakkında bilgi vermeden önce daha önce Bağlıca adını duymayanlar için Bağlıca hakkında bilgi vermek gerekir ise Bağlıca Ankara kentinde Etimesgut ilçesine bağlı hem bir semt hem bir mahalledir. Kentte orta ve az gelirli insanlar yaşar. Çok değişik iş kollarında çalışan insanların olduğu bir kenttir. Bölgede yaşayan insanlar eğitim açısından da yüksek bir bilince sahip oldukları için Bosch markasının muhtelif türden ürünleri kullanılmaktadır.

Bosch Servisi Olarak Verilen Hizmetler 

Genel olarak bakıldığında Almanların ünlü markasının beyaz eşya alanında çok sayıda dünden bugüne ortaya çıkan ve sürekli olarak geliştirilen ürünleri vardır. Avrupa’nın bir numaralı markasıdır.  çok sayıda olan ürünü arasında küçük ev aletleri yanında, beyaz eşya grubunda buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, kurutma makinesi gibi çok özel ürünleri vardır. Bu ürünler içinde hem eski, hem yeni modeller vardır. İşte Bağlıca Bosch servisi olarak biz de markanın tüm bu ürünlerinde arıza olması durumunda nedeni ne olursa tamir ve onarım işlerini alanında eğitimli, uzman ve deneyimli personelleri ile gerçekleştirir.

Firmamızın yedek parça ağı da son derece geniştir. Tüm beyaz eşya gruplarında modeli ne olursa olsun çok sayıda yedek parçası vardır. Üstelik bu yedek parçalar orijinal ve garantili olan parçalardır.

Fiyatlarımızı Belirleyen Unsurlar 

Üstte yer alan bu bilgileri verdikten sonra fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise arıza nedeni ne olursa olsun ( kullanıcı hatası ya da başka bir neden) standart bir servis ücretimiz vardır. Bölgeye göre değişmez. Ayrıca parça değişimi olursa parça değişim ücreti alınır.

Related Tags